Wi-Drive – pożegnaj się z kablami (dla właścicieli iPada, iPhone’a oraz iPoda touch)

Wi-Drive to bezprzewodowa przenośna pamięć flash, która pozwala użytkownikowi na przechowywanie i dostęp do większej ilości dokumentów, obrazów, muzyki i video, a tym samym zwiększa możliwości iPada, iPhone?a oraz iPoda touch. Rozszerzona pamięć, dzielenie się plikami oraz wytrzymała przenośna forma sprawia, że urządzenie można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Wi-Drive, za pomocą aplikacji ?Wi-Drive? pobranej z App Store, pozwala użytkownikom odtwarzać filmy, mieć dostęp do muzyki oraz dzielić się plikami z innymi korzystającymi z urządzeń Apple.

wi-drive, iPad, iPhone, iPod touch, urządzenia Apple, bezprzewodowa pamięć IPhone, Kingston Technology

Wi-Drive wykorzystuje technologię opartą o pamięć Flash aby przechowywać i przenosić dane z komputera lub laptopa kompatybilnego z USB. Pliki łatwo się pobierają dzięki wbudowanemu w Wi-Drive sygnałowi bezprzewodowemu – bez kabli i bez łączenia się z Internetem. Z jednego Wi-Drive mogą korzystać aż trzy osoby jednocześnie. Mogą one używać różnych rodzajów plików, nawet gdy są podłączone do Internetu. Aby rozpocząć korzystanie z Wi-Drive z dowolnym kompatybilnym produktem Apple, użytkownik po prostu przeciąga i upuszcza pliki ze swojego komputera albo laptopa do Wi-Drive przez kabel USB ? tak jak podczas normalnego transferu danych za pomocą napędu USB Flash. Kingston Wi-Drive dostępny jest w dwóch pojemnościach – 16GB i 32GB.

Pod koniec października została również udostępniona nowa funkcjonalność Wi-Drive – bezprzewodowe transfery plików. Ściągając najnowszą wersję, konsumenci mogą korzystać z następujących rozszerzonych funkcji, KingstonWi-Drive:
Bezprzewodowe ładowanie i usuwanie plików:
 Transfer plików z urządzenia Wi-Drive do ?lokalnego? obszaru aplikacji Wi-Drive i odwrotnie, może być dokonany poprzez Wi-Fi.
Wzbogacenie o funkcję wyboru plików oraz wysyłania wiadomości email:
Użytkownik może wybierać i przesyłać w formie załączników muzykę, zdjęcia, video oraz dokumenty (aż do 10MB).

wi-drive, iPad, iPhone, iPod touch, urządzenia Apple, bezprzewodowa pamięć IPhone, Kingston Technology

Średnia sugerowana cena detaliczna  Wi-Drive 16GB to 411 PLN. Model 32 GB dostępny jest w cenie 532 PLN
Sprawdź jak działa Wi-Drive:

https://youtube.com/watch?v=7AdKt_OtoXw

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (107 głosów, średnia: 4,80 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany