Wesele z dala od miejskiego zgiełku

Spis treści:

Szum drzew, świeże powietrze, kojąca zieleń lasów, śpiew ptaków i kwiaty pachnące w ogrodzie. Nic więc dziwnego w tym, że ten sielski obraz wesela działa na wyobraźnie wielu młodych par, które decydują się na organizację wesela poza miastem.

Wesele z dala od miejskiego zgiełku

 

Trudny wybór

Współcześnie mamy olbrzymie możliwości wyboru: dom weselny, restauracja, hotel, ogród, namiot, dwór lub pałacyk. Wszystko oczywiście zależy od upodobań i potrzeb pary młodej. Wybór miejsca w którym odbędzie się przyjęcie weselne stanowi jedną z kluczowych decyzji jaką muszą podjąć przyszli nowożeńcy. Postawić na renomowaną restaurację w centrum miasta, czy lokal za miastem, ale za to z pięknym widokiem i ogrodem? Coraz więcej par decyduje się na wesele za miastem. Aby dobrze wybrać takie miejsce należy zacząć poszukiwania odpowiednio wcześniej, ponieważ zainteresowanie jest coraz większe. Trzeba również pamiętać, że wybór lokalu w znaczącym stopniu wpływa na klimat i przebieg całej imprezy. Dlatego należy się nad tym zastanowić już na samym początku przygotowań ślubnych.

Z pewnością dużo łatwiej jest zorganizować przyjęcie w miejscu, które specjalizuje się w organizacji wesel. Można mieć pewność, iż znajdują się tam osoby, które wykażą się fachową opinią, pomogą zaplanować przyjęcie, czy wybrać menu. Większość lokali oferuje także szereg dodatkowych usług oraz atrakcji.

 

Czym się kierować przy wyborze miejsca na wesele?

Przyjęcia weselne organizowane w centrum miasta, w dużej restauracji czy hotelu ograniczają się często do samej sali bądź budynku, podczas gdy wiele domów weselnych zlokalizowanych poza centrum miasta, daję możliwość skorzystania również z przestrzeni otaczającej dane miejsce.

Wbrew stereotypom organizacja wesela w mniejszych ośrodkach nie oznacza automatycznie gorszej jakości usług i rezygnacji z ekskluzywności. Nie tylko wielkomiejskie restauracje i hotele, są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym parom. Świeże wiaty, kryształowe dekoracje, błyszcząca zastawa to standard nie tylko w ekskluzywnych restauracjach. Domy weselne nawet w mniejszych miejscowościach wiedzą jak istotne jest podążanie za trendami oraz indywidualne życzenie klienta. Wobec tego, nie powinien już dziwić fakt, iż na weselu na wsi czy w miasteczku, będziemy mogli się raczyć prawdziwym sushi, kawiorem, czy owocami morza. Dzieci zabawią profesjonalni animatorzy, którzy atrakcyjnie zorganizują im czas, dostarczając rozrywki a ich rodzicom dadzą chwilę wytchnienia. Lot balonem cieszący się coraz większą popularnością, jest często trudniejszy do zorganizowania w mieście niż poza nim, a widok jaki się z niego roztacza często jest o wiele piękniejszy.

 

Sielskie atrakcje

Liczne atrakcje zamiejskich lokali weselnych nie tylko spełniają oczekiwania klientów, ale również dostarczają im niezapomnianych wrażeń. Właścicielki domu weselnego Castello w Wolbromiu pragnąc podziękować osobom, które zdecydowały się im zaufać, sponsorują młodej parze niespodziankę w postaci wczasów. O takie indywidualne podejście trudno w czasach, gdzie klient jest tylko jednym z wielu.

Atrakcyjności takim miejscom dodaje również fakt, iż zlokalizowane na uboczu miast domy weselne jakością usług i profesjonalizmem nie odstępują od miejskich restauracji czy hoteli, ale oferują niższe ceny. Nie dziwi więc fakt, że ich oferty konkurują ze znanymi restauracjami.

Coraz więcej par rezygnuje z miasta na rzecz spokojnych i malowniczych terenów wiejskich lub małych miasteczek. Nic w tym dziwnego, sale zlokalizowane poza miastem mają często bogatą ofertę. Ponadto, takie miejsca oferują coś, o co w mieście trudno – sielską atmosferę, spokój i przestrzeń.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (172 głosów, średnia: 4,60 z 5)
zapisuję głos...