Wesele w kolorze bordowym – modny kolor jesiennych ślubów jako motyw przewodni lub wyrazisty akcent, który nada charakteru uroczystości

Niektóre panie mają swoją wizję ślubu i wesela już od wczesnych dziecięcych lat. Wyobrażają sobie, jak będą ubrane, jaki będzie wystrój kościoła i sali weselnej – mają dopracowany każdy szczegół. Są też kobiety, których wizja ślubnych uroczystości kształtuje się na bieżąco podczas podejmowania wiążących decyzji. Szukają wtedy intensywnie inspiracji i starają się dokonać słusznego wyboru. Dla pań, które właśnie się głowią jaką suknię wybrać, i które zaproszenia wybrać mamy garść inspiracji.

Obecnie ślubny rynek jest niesamowicie nasycony różnego rodzaju akcesoriami, które mają uatrakcyjnić tę jedyną w swoim rodzaju uroczystość. Jeśli masz ochotę urządzić wesele w rustykalnym stylu – nie ma problemu! Chcesz, by organizacja związana ze ślubem i weselem nie przyniosła szkody środowisku – to również nie jest przeszkodą. Możesz spełnić wszystkie swoje zachcianki, o ile zawartość Twojego portfela na to pozwoli. Jeśli jesteś właśnie w trakcie ślubnych przygotowań i nie masz jeszcze żadnego punktu zaczepienia mamy dla Ciebie propozycję na wesele w kolorze bordowym.

Wesele w kolorze bordowym

Źródło: Photo by Artsy Vibes on Unsplash

Wesele w kolorze bordowym – modny kolor jesiennych ślubów jako motyw przewodni lub wyrazisty akcent, który nada charakteru uroczystości

Kolor wina może wydawać się kontrowersyjnym pomysłem na motyw przewodni ślubu, ale zaskakująco dobrze sprawdza się jako dominanta kolorystyczna. Nadaje on szyku, powabu i głębi. Odpowiednio dobrane dodatki stworzą wyrazistą i niezapomnianą kompozycję, która na długo zostanie w pamięci młodej pary i jej gości. Bordo świetnie komponuje się z głęboką zielenią, co stworzy zarówno elegancką atmosferę, jak i jesienny, leśny krajobraz. Wesele w kolorze bordowym w żaden sposób nie ogranicza, a wręcz przeciwnie przynosi całe spektrum możliwości.

Zobacz inspirującą galerię zdjęć, która podpowie Ci jak urządzić wesele z kolorem bordowym w roli głównej:

Przewodni motyw kolorystyczny

 

Jeśli jesteś odważną osobą możesz zdecydować się na ślub i wesele, na którym kolor bordowy dominuje.

Weselny tort

 

Bordo może pojawić się na Twojej uroczystości jako subtelny akcent, który przewija się gdzieniegdzie – na przykład jako zdobienie weselnego tortu.

 

Suknie ślubne

 

Nie każda pani jest w stanie przełamać konwencję i wybiera suknię w bieli lub w jej odcieniach, złamanych ewentualnie dodatkowym kolorem, który pojawia się jako subtelna wstawka. Dla odważnych kobiet, które nie boją się wyzwań suknie w kolorze wina!

 

Bukiety ślubne

 

Wiązanki  ślubne z bordowymi kwiatami to istne małe dzieła sztuki!

 

Dekoracje

 

Jeśli nie masz odwagi założyć bordową suknię zawsze możesz przemycić ten kolor w dekoracji stołu, bramki weselnej czy kącika dla gości, przy którym będą robić pamiątkowe zdjęcia.

 

Zaproszenia

 

Wyczaruj eleganckie zaproszenia – gościom będzie żal utylizować! Bordowy może być papier, zdobienie bądź wstążka okalająca kartkę.

 

Co myślisz o weselu w kolorze bordowym? Bardzo jesteśmy ciekawi Twojej opinii!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (130 głosów, średnia: 4,62 z 5)
zapisuję głos...