Wernisaż Natashy Pavluchenko na Neo Fashion Jamboree – gdzie moda styka się z designem

Pokazy mody, seanse filmowe, wystawy fotografii oraz masa kreatywnych warsztatów przyciągnęły tłumy na drugi festiwal poświęcony modzie i designowi Neo Fashion Jamboree. Po raz pierwszy można było zobaczyć obrazy namalowane przez projektantkę Natashę Pavluchenko.

Wernisaż Natashy Pavluchenko na Neo Fashion Jamboree

Przygoda Natashy z malowaniem zaczęła się już dawno. I choć początkowo była to tylko niewinna kreska kreślona na kawałku papieru – rysunek żurnalowy, z czasem została przeniesiona na jej suknie, powoli zmieniając się na wielkoformatowe obrazy. Pavluchenko twierdzi, że w jej pracach znajdziemy cząstkę jej samej. Dzieła powstają pod wpływem impulsu, ale i z nagromadzonych w niej emocji, które potem przelewa na płótno.

Wernisaż Natashy Pavluchenko na Neo Fashion Jamboree

Wernisaż Natashy Pavluchenko na Neo Fashion Jamboree

„Każde nowe wyzwanie jest dla mnie stresujące, ale podejmuję je idąc za głosem serca. Przenoszenie mojego żurnalowego rysunku na płótno spełnia mnie jako artystkę, ale i jako projektantkę. Obrazy są dla mnie pewną formą mody, z którą staram się wychodzić poza klasyczne ramy pokazu na wybiegu. Cieszę się, że wystawa wzbudziła spore zainteresowanie przede wszystkim końcowego odbiorcy, na czym mi szalenie zależy!” – informuje Pavluchenko.

Wernisaż Natashy Pavluchenko na Neo Fashion Jamboree
Pierwsza wystawa prac pokazanych przez projektantkę cieszyła się dużym zainteresowaniem. Przed Natashą Pavluchenko kolejne wyzwania, o których będziemy informować Państwa na bieżąco.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (164 głosów, średnia: 4,35 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. kasia87g  3 czerwca 2016 14:29

    wow super!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany