WellDone – Modulo – oryginalny pomysł na nakrycie stołu

Nie od dziś wiadomo, że nic nie scala ludzi tak, jak wspólne posiłki. Dziś chcemy jednak nie tylko nakarmić naszych gości, lecz także zaskoczyć ich oryginalnymi, egzotycznymi daniami i efektownym sposobem ich podania. Dlaczego więc nie skorzystać z Modulo WellDone i przenieść trochę ekstrawagancji do własnych domów?

Pomysl na nakrycie stolu - MODULO WellDone

Modulo, to nowatorski projekt, który pomoże nam stworzyć unikalne nakrycie stołu. Wykonany z litego drewna bukowego lub egzotycznego składa się z dwóch części, z których można korzystać zarówno oddzielnie jak i równocześnie. Między dwoma elementami  Modulo można umieścić również specjalny bieżnik proponowany jako uzupełnienie całego zestawu.

Modulo oferowana jest w dwóch wersjach: olejowanej lub lakierowanej. W tej pierwszej może mieć bezpośredni kontakt z żywnością i służyć np. do podawania sushi, przekąsek, serów. W wersji lakierowanej może być podstawką pod naczynia lub świece. Można na niej ułożyć owoce lub po prostu może jedynie pełnić funkcję elementu dekoracyjnego – zmieniając ustawienie i bieżniki za każdym razem można odkrywać na nowo jej walory, uatrakcyjniać stół i zaskakiwać gości.

MODULO WellDone

MODULO WellDone

Modulo może być prezentem, który ucieszy każdą, nawet najbardziej wymagającą osobę. Jej geometryczny kształt i prostota będą pasować do różnego rodzaju wnętrz. Projektantami Modulo są Jan Buczek i Klaudyna Natalia Krysiak, studenci Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Tych dwoje młodych projektantów łączy ciągła chęć odkrywania nowych terenów i wprowadzania na polski rynek innowacyjnych rozwiązań.

Więcej informacji o marce WellDone można znaleźć na stronie www.welldone.co (strona jest połączona ze sklepem internetowym) i na profilu Facebook marki.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (123 głosów, średnia: 4,43 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. marttoolla  10 kwietnia 2012 07:32

  Świetny pomysł szczególne jesli mozna n nim polozyc wazon z kwiatami- u nas zawsze jakos zostaje „cos „pod nim jakies slady na biezniku czy obrusie, a tak pomysłowa podstawka:) spelni sie tez pod foundee

  Odpowiedz
 2. m258  10 kwietnia 2012 07:55

  bardzo fajne! i pomysłowe

  Odpowiedz
 3. Niunia  10 kwietnia 2012 08:54

  Dokładnie. Bardzo przydatne. W sam raz na stół, gdy przyjmujemy gości.

  Odpowiedz
 4. alaska  10 kwietnia 2012 09:24

  nie wszędzie będzie pasowac

  Odpowiedz
 5. dudqa  29 lipca 2013 09:53

  pomysłowe

  Odpowiedz
 6. Masza  4 sierpnia 2013 18:18

  Mnie też się ten pomysł podoba.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany