Ogłaszamy konkurs „Weekend z dreszczykiem” z książką Grzegorza Wielgusa „Saal”!

Thrillery i kryminały to jedne z najchętniej czytanych gatunków literackich w Polsce. Idealne na weekendy, potrafią dosłownie „wchłaniać” czytelników, zajmując ich uwagę na cały weekend i nie pozwalając im oderwać myśli od biegu wydarzeń. Jedną z takich powieści jest bez wątpienia świeżo wydany przez Wydawnictwo Initium „Saal” Grzegorza Wielgusa, który zdążył już zebrać rzesze wiernych fanów i całe mnóstwo pozytywnych recenzji. Jesteście ciekawe tej opowieści? Zapraszamy do udziału w szybkim konkursie, w którym możecie ją wygrać!

weekend z dreszczykiem

kolaż własny redakcji, źródło tła: www.pixabay.com (reading-3606441_1280)

Ogłaszamy konkurs „Weekend z dreszczykiem” z książką Grzegorza Wielgusa „Saal”!

 

Zadanie konkursowe:

  • W maksymalnie 5 zdaniach opisz, za co najbardziej lubisz thrillery i kryminały.
  • Swoją odpowiedź wyślij na adres: redakcja@kobietamag.pl. W tytule wiadomości wpisz: „Weekend z dreszczykiem”.
  • Na Twoją odpowiedź czekamy do  17 maja br. Najciekawszą z odpowiedzi nagrodzimy egzemplarzem nowej książki Grzegorza Wielgusa „Saal”.
  • Pamiętaj, aby do treści maila dołączyć swoje dane teleadresowe. Wtedy otrzymasz nagrodę znacznie szybciej!

 

 

O książce:

Główną bohaterką powieści jest Alicja, która wyjeżdża w Gorce, by znaleźć wytchnienie od pracy. Kobieta obiecuje przy tym wyświadczyć przysługę swojemu przyjacielowi, lecz wydaje jej się to tylko nieznaczną komplikacją weekendowych planów. Nieoczekiwanie jeden telefon zmienia jej beztroską wycieczkę w koszmar. Przez tajemniczą przesyłkę, która przypadkiem trafia do jej rąk, Alicja staje się celem potężnej grupy przestępczej. Jej śladem podąża Saal – uzbrojony, perfekcyjnie wyszkolony najemnik, który ma tylko jedno zadanie: odzyskać paczkę niezależnie od ceny. Aby przetrwać, kobieta musi wypełniać jego polecenia – w przeciwnym razie wyda na siebie i swoich najbliższych wyrok śmierci.

Czas rozpocząć polowanie!

 

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (38 głosów, średnia: 4,71 z 5)
zapisuję głos...