Wędrujące barwy. Outfity w stylu mediolańskiej ulicy

Mediolan zawsze jest pełen kolorów, a wszystko to dzięki odwiedzającym go miłośnikom mody. Najwięcej barw towarzyszy naturalnie cosezonowym Tygodniom Mody, na który zjeżdżają się fashioniści z całego świata. W takim otoczeniu trudno jest jednak się wyróżnić i trzeba odnaleźć własną modową ścieżkę, by zainteresować kogoś swoim strojem. Nasze Inspirantki znalazły tę drogę w swobodnej wędrówce barw, które w ich stylizacjach zdają się migrować i odważnie przenikać. Zobaczcie, jaki efekt udaje się dzięki temu osiągnąć!

Pierwszy wybrany przez nas outfit to gra żółci i pomarańczy z zieleniami i kobaltem. Jego bazą jest sukienka z długimi rękawami utrzymana w miodowym odcieniu, który przechodzi z niej na płaszcz o wełnianej fakturze w odcieniu zachodzącego słońca. Z tymi elementami świetnie harmonizują sandałki na słupkach, na których powtarzają się oba odcienie, a dodatkowo wkracza trzeci – kobaltowy niebieski. Nowy kolor w powraca następnie pod postacią torebki, tworząc doskonały kontrastowy, zimny akcent, schładzający ciepłe żółcie. Końcowy efekt trudno byłoby przeoczyć!

Autorką pierwszej wyróżnionej stylizacji jest nevermind9. Gratulacje!

 

Drugi zestaw to kolorowy szlak wiodący od pastelowego różu, przez czerwień i szarości aż po czerń. Bazę tworzą w górnej części dwa najbardziej kontrastowe kolory po postacią czarnej koszulki i czerwonej skórzanej kurtki. Następnie kolory zdają się zwalniać i przepływać w dół delikatnym ombre z różu i szarości, by powrócić do czerni na botkach z wysoką szpilką i plecaku. Szarość kontynuowana jest zaś poprzez nałożony na głowę kapelusz w stylu bohemy. Nic dodać, nic ująć!

Drugą docenioną przez nas stylizację stworzyła Fionka. Gratulujemy!

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Od tej chwili obowiązują hasztagi:

#Pikowaneubrania

#MilanFashionWeek2019

#Jesiennysweter

#Dżinsowakurtka

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (61 głosów, średnia: 4,30 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Jaworka  1 października 2019 21:10

  Oba świetne

  Odpowiedz
 2. Jaworka  1 października 2019 21:12

  No w pierwszym nie pasują mi sandały i ciepły płaszcz

  Odpowiedz
 3. macierzanka  2 października 2019 08:49

  Dwie ładne stylizacje.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany