Tajemnica ukryta w mroku. Być jak Wednesday Adams

Po stylizacjach pełnych żywych kolorów i kwiatów przychodzi zmrok, a wraz z nim czas mrocznych outfitów. Postanowiłyśmy sprawdzić jak idzie wam trening przez tegorocznym Halloween, zgodnie ze wskazówkami projektantów Prady. Okazuje się, że świetnie i wiele z naszych Inspirantek ukrywa swoją ciemną stronę, a przynajmniej na to wskazywałyby stylizacje w klimacie naszej bohaterki  Wednesday Adams.

W zwycięskiej stylizacji widać przede wszystkim sukienkę, taką jakiej nie powstydziłaby się bohaterka „Rodziny Adamsów”. Wszystko jest na swoim miejscu: długość sięgająca kolan i biały kołnierzyk. Obraz buntu w outficie uwypukla ponadczasowa czarna ramoneska oraz buty na grubym słupku i platformie.  Do szkolnych czasów przenosi nas natomiast nieodłączny atut każdej uczennicy, bez różnicy czy z mroczną, czy anielską duszą. A mowa, rzecz jasna o plecaku. W tym przypadku koniecznie czarnym lecz także lekko połyskującym, co zdradza, jakby nie patrzeć dziewczęcą naturę.

Punkty za wygraną w Trendach Dnia otrzymuje sylwiawes. Serdecznie gratulujemy!

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:
 
#wiosnawmieście
#springstripes
#jakWednesdayAdams
#denim
 
Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (70 głosów, średnia: 4,67 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Aldona81  8 marca 2019 12:33

  REWELACJA!!! To mój styl! Nic dodać, nic ująć! Ogromne brawa dla autorki! 👌👌👌

  Odpowiedz
  • sylwiawes  11 marca 2019 14:08

   Dziękuję 😃

   Odpowiedz
 2. Magdalena  10 marca 2019 00:54

  Sukienka OK.

  Odpowiedz
 3. Skosa Sandra  10 marca 2019 12:28

  Uwielbiam czerń.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany