Wątroba kontra tłuste jedzenie

Wątrobę mamy tylko jedną i jeśli nie dbamy o nią właściwie, to z biegiem czasu odczujemy skutki jej złego traktowania. To ona musi sobie radzić z niewłaściwą dietą, lekami, zanieczyszczonym środowiskiem czy alkoholem. Oprócz tego wątroba wykonuje szereg innych równie znaczących, w procesie życiowym, zadań. Z biegiem lat, jeśli nie dbamy o nią właściwie jej efektywność może spadać.

Hepatil

Ochrona dla wątroby

Na rynku przybywa farmaceutyków, które mają na celu ochronę jednego z najważniejszych narządów. Dużą popularnością cieszą się produkty z grupy Hepatil. Są bezpieczne dla naszego zdrowia, a zarazem chronią wątrobę za każdym razem, gdy sięgamy po tłuste potrawy czy kieliszek wina albo coś mocniejszego. Przyjrzyjmy się bliżej poszczególnym produktom.

Tradycyjny Hepatil i Hepatil Complex

Hepatil w tradycyjnej formie to suplement diety, który doskonale jest znany dbającym o wątrobę. Tabletki wspomagają prawidłową pracę wątroby. Przyspieszają proces odtruwania w komórkach wątroby, dzięki zawartej w nich ornitynie. Amoniak zamieniany jest w mocznik, a następnie wydalany. Ponadto, suplement diety Hepatil ma wpływ na właściwy metabolizm tłuszczów.

Hepatil Complex oprócz ochrony wątroby, dostarcza do organizmu niezbędne witaminy (z grupy B oraz witaminę E). W jednej kapsułce zamknięto ziele z karczocha oraz lecytynę rzepakową wysokiej jakości. Lecytyna jest głównym źródłem choliny, która utrzymuje właściwy metabolizm tłuszczów. Dodatkowo ziele z karczocha przyczynia się do oczyszczenia wątroby z toksyn, wspomaga wydzielanie żółci, a tym samym ułatwia trawienie, dzięki czemu unikamy problemów żołądkowych. Wpływa na obniżenie cholesterolu. Witamina E, czyli witamina młodości, chroni przed wolnymi rodnikami, zaś witaminy z grupy B ułatwiają utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego. Suplement diety Hepatil zaleca się wszystkim, którzy stosują niewłaściwą dietę, sięgając często po tłuste, ciężkostrawne potrawy, alkohol czy też przyjmują leki.

Hepatil Detox

To sposób na oczyszczenie wątroby z toksyn, a tym samym poprawę jej funkcjonowania. Suplement diety w swoim składzie ma między innymi ziele z karczocha oraz chlorellę. To ona odpowiedzialna jest za usuwanie z naszego organizmu toksyn. Chlorella, to niewielkich rozmiarów alga, która zawiera w sobie ok 70 substancji istotnych dla zdrowia człowieka, w tym aż 19 aminokwasów. Pozostałe składniki Hepatil Detox wspomagają codzienną pracę wątroby.

Suplementy diety z grupy Hepatil są bezpieczne w codziennym użytkowaniu, stąd warto po nie sięgnąć, by odpowiednio chronić wątrobę.

 

Więcej informacji dotyczących suplementu diety Hepatil na www.hepatil.com

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (93 głosów, średnia: 4,59 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  2 września 2014 09:19

  Dobry i skuteczny suplement.

  Odpowiedz
 2. stokrotkapolna  16 listopada 2016 08:01

  Nie używam.

  Odpowiedz
 3. stokrotkapolna  13 marca 2017 04:22

  Nie jeść tłusto. Zewsząd tylko suplementy. W reklamach, artykułach. A koncerny zacierają ręce i liczą kasę, która idzie w miliardy. A ludzie lecą do tych suplementów jak ćmy do światła. I łykają wszystko na wszystko, rujnując swój organizm.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany