Wasze opinie: Loton Provit Natural Medical – eliksir proteinowy, kuracja dla włosów przetłuszczających się

Dzisiaj pod lupę weźmiemy produkt marki Loton Provit Natural Medical – eliksir proteinowy, kuracja dla włosów przetłuszczających się. Eliksir ma formę spray’u o pojemności 100 ml, kosztuje między 10 a 12 zł i jest produktem polskim. Łączy w sobie proteiny, chmiel i aloes, które mają sprawić, że nasze włosy się wzmocnią, zostaną odżywione i nawilżone, a także przestaną się nadmiernie przetłuszczać. Producent zaleca pryskać włosy od nasady i lekko masując wcierać w skórę głowy, a później normalnie zająć się stylizacją włosów.

Loton Provit Natural Medical - do włosów przetłuszczających się

Ile jednak wspólnego z obietnicami producenta ma rzeczywistośc?

Niestety, według mnie, niewiele. Po pierwsze – produkt OKROPNIE śmierdzi chmielem. Zapach jest nie do wytrzymania, intensywny i drażniący (podejrzewam, że nawet dla smakoszy piwa). Po drugie – spray absolutnie nie nadaje się do stosowania przed stylizacją włosów (przynajmniej tych cienkich), ponieważ bardzo je obciąża. Co dalej? Niestety nie zauważyłam, żeby włosy zaczęły się mniej przetłuszczać. Jedyny plus produktu to opakowanie, które możemy później użyć np.do olejowania włosów metodą pół na pół.

Widziałam na rynku kilka innych produktów do włosów tej firmy, jednak po tym wielkim rozczarowaniu już się nie skuszę. Zaufałam firmie przede wszystkim dlatego, że jest polska. Niestety zupełnie nie spełniła moich oczekiwań – w przeciwieństwie np. do produktów Marion, które jak do tej pory nigdy mnie nie zawiodły i do których chętnie wracam. Może gdyby eliksir miał chociaż ładny zapach, nie zraziłabym się do niego aż tak bardzo. Jednak ani efektu, ani zapachu – pieniądze wyrzucone w błoto.

A Wy co o tym sądzicie? Bubel czy ulubieniec? Ciekawa jestem, czy któraś z Was ma podobne odczucia do moich czy może jesteście produktem zachwycone?

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (150 głosów, średnia: 4,29 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. m258  22 sierpnia 2012 15:54

    Ciekawa opinia… ja niestety nie jestem w stanie się wypowiedzieć, bo moje włosy są suche… nawet rzekłabym, że pustynia :/

    Odpowiedz
  2. hml  23 sierpnia 2012 07:23

    moje włosy są suche na końcach a przetłuszczają się przy skórze głowy i właściwie powinnam myc je codziennie gdybym chciała żeby były świeże… staram się jednak unikać tak częstego mycia głowy i ratuje się suchymi szamponami, pudrem dla dzieci lub upięciami. Może ten produkt byłby dla mnie ratunkiem 🙂 muszę wypróbować.

    Odpowiedz
  3. Klaudia  23 sierpnia 2012 22:12

    Niestety nie miałam jeszcze do czynienia z tymi kosmetykami . Ale wypróbuję ; ) .

    Odpowiedz
  4. izka690  29 sierpnia 2012 14:15

    Ciekawe czy działaa : D

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany