Wasze opinie: Bell – Błyszczyk Air Flow

Błyszczyk trafił do mojej kosmetyki przez czysty przypadek. Jakiś czas temu kosmetyki firmy Bell były dostępne w Biedronce, w atrakcyjnych cenach, co dodatkowo zachęcało do zakupy. Ja za swój błyszczyk zapłaciłam 5 złotych z groszami i uważam, że pieniądze nie poszły na marne!

Błyszczyk Bell Air Flow

Opakowanie oraz aplikator klasyczne bez zbytnich udziwnień i udoskonaleń. Muszę wspomnieć o zapachu – pięknie pachnie winogronami, zakochałam się w nim bez pamięci, a mogłabym go wąchać bez przerwy!  Błyszczyk ma fajną, nie klejącą się, ale gęstą, konsystencję. Kolor naprawdę jest taki jak w opakowaniu, a nie jak w przypadku innych błyszczyków – co innego w opakowaniu, a co innego na ustach. Błyszczyk ściera się równomiernie. Kolejny plus za to, że błyszczyk nie zawiera tysiąca mieniących się drobinek i brokatu. Ponadto intensywnie nawilża usta. No i tak zachęcająca cena!

Minusem jakim zauważyłam jest dostępność – jak na razie widziałam  je tylko w Biedronce! Trwałość też mogłaby być dłuższa, ale za 5 zł nie ma co wymagać cudów.

Osobiście polecam, myślę że naprawdę  warto wypróbować!

Autorka: aniiolek1990

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (142 głosów, średnia: 4,50 z 5)
zapisuję głos...