Warsztaty Dziennikarstwa Modowego 24-26 stycznia – zapisz się już dziś!

Z nowym rokiem rusza 6. edycja Warsztatów Dziennikarstwa Modowego Fashion Project, organizowanych przez Ewę Krajewską. Dlaczego warto się wybrać? Jak się zapisać?

Z nowym rokiem rusza 6. edycja Warsztatów Dziennikarstwa Modowego Fashion Project, organizowanych przez Ewę Krajewską. Projekt jest skierowany początkujących i doświadczonych dziennikarzy oraz wszystkich tych, którzy pragną wzbogacić swój warsztat o umiejętność kreatywnej analizy trendów i historii mody. Gościem specjalnym prosto z Berlina, będzie Hili Perlson, zastępca redaktora naczelnego magazynu Sleek, pisząca też dla m.in. style.com, Artforum.com, Art in America. Dziennikarka przybliży uczestnikom atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku dziennikarstwa modowego.

Warsztaty Dziennikarstwa Modowego

Podczas wykładów i praktycznych ćwiczeń prowadzonych przez specjalistów pojawią się zagadnienia związane z opisem kolekcji, sztuką prowadzenia wywiadu i przygotowania reportażu modowego, budową działu mody w magazynach, doboru tematu i kreatywnym podejściem do tekstu

Warsztaty poprowadzą zawodowi dziennikarze, szefowie działów mody i redaktorzy prowadzący, współpracujący z najlepszymi magazynami mody, takimi jak Harper’s Bazaar, Elle czy Fashion Magazine oraz najlepszymi portalami internetowymi.

Na zakończenie uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia warsztatów, a  najlepszy  z nich otrzyma możliwość odbycia stażu w redakcji w dziale mody.

Warsztaty odbędą się w dniach:24 -26 stycznia 2014, Warszawa Mysia 3, w godz: 9:00-17:00

Zapisy, program i koszt udziału: [email protected] i na www.fashionproject.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (83 głosów, średnia: 4,76 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. bbo  3 stycznia 2014 20:18

    W dzieciństwie takie warsztaty były moim marzeniem,

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.