Regeneris, czyli wampirzy lifting receptą na długowieczność. Młodość masz we krwi!

Okrutna hrabina Elżbieta Batory kąpała się we krwi dziewic, bo wierzyła, że tylko w ten sposób ukryje nieuchronnie upływające lata, które zaczynały być widoczne na jej skórze. Zgodnie z legendami krew to też najważniejsza pożywka dla wampirów, bo dzięki niej mogą żyć wiecznie. W każdej opowieści możemy, a nawet powinniśmy doszukiwać się jednak ziarenka prawdy. Tak jest i w tym przypadku, bowiem ze zbawiennego działania krwi korzystają dziś dermatolodzy wykonujący Regeneris, czyli wampirzy lifting. Wykorzystują krew właśnie, by odjąć nam kilka niepotrzebnych lat.

Choć może trudno w to uwierzyć, moc odmładzania tkwi w naszej krwi, a dokładniej w osoczu bogatopłytkowym. Dziś możemy to wykorzystać poddając się w stu procentach naturalnemu zabiegowi Regeneris, zwanego też przez pacjentki wampirzym liftingiem. To jeden z najlepszych sposobów na odzyskanie blasku, elastyczności oraz sprężystości skóry, i co najważniejsze – bez użycia skalpela. Co więcej, należy do tzw. zabiegów lunchowych, czyli szybkich i nie wymagających rekonwalescencji. Dowiedz się na czym polega wampirzy lifting!

Kolaż własny redakcji, źródło: www.pixabay.com

Regeneris, czyli wampirzy lifting receptą na długowieczność. Młodość masz we krwi!

Regeneris to specjalny program pobudzający do działania komórki skóry. A wykorzystuje do tego nic innego, jak krew pacjentki, dokładniej znajdujące się w niej osocze bogatopłytkowe. Zawiera ono komórki i czynniki wzrostu, które regenerują skórę, dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńczą witalność. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Twarz staje się bowiem o wiele bardziej elastyczna i gładka, co oczywiście oznacza, iż sprawia wrażenie młodszej, niż jest w rzeczywistości.

Na czym polega sam zabieg?

Wampirzy lifting wykonuje dermatolog. Zabieg składa się z dwóch krótkich i nieskomplikowanych części. W pierwszej z nich lekarz pobiera krew od pacjentki, a następnie poddaje ją wirowaniu w specjalnej wirówce. W ten sposób uzyskuje osocze zawierające płytki krwi. Trafia ono do probówki i przed samym zabiegiem dodaje się do niego specjalny odczynnik, który aktywuje jej zawartość do produkcji czynników wzrostu. Tak powstaje osocze bogatopłytkowe, które zostanie podane pacjentce w czasie zabiegu.

Przyszedł więc czas na drugą część, czyli wstrzyknięcie osocza bogatopłytkowego pod skórę. Istnieje na to kilka sposobów. Można zastosować klasyczną technikę mezoterapii, czyli ostrzykiwać miejsca, które chcemy odmłodzić. Ale w grę wchodzi też tzw. działanie liniowe czyli przebiegające wzdłuż fałdu skóry, albo konkretnej zmarszczki. To jednak nie wszystko. Osocze może też zostać wykorzystane pod postacią maski komórkowej, która doskonale zregeneruje twarz po wszelkich zabiegach medycyny estetycznej. Mowa tutaj o mikrodermabrazji, laserze czy peelingach.

Dla kogo Regenerum będzie najlepsze?

Co ważne, zabieg polecany jest nie tylko paniom, jednak to właśnie one najczęściej się na niego decydują, zdecydowanie bardziej przejmując się upływającym nieubłaganie czasem. Pamiętajmy jednak, że wampirzy lifting pomaga nie tylko skórze dojrzałej ze zmniejszoną gęstością, zmarszczkami i fałdami. Sprawdzi się też w przypadku, gdy skórze brakuje napięcia, jest wiotka, wysuszona, pozbawiona blasku i widoczne jest na niej zmęczenie. Co ważne, nie stosuje się botoksu, ani kwasu hialuronowego, zatem nie musimy obawiać się alergii.

Gwiazdy pokochały wampirzy lifting

Wampirzy lifting od lat wykonuje Kim Kardashian. Patrząc na jej piękną i gładką twarz, trudno nie wierzyć w jego zbawienne działanie. Ale nie ona jedyna korzysta z tej nieinwazyjnej metody pozbawionej skalpela. W gronie miłośniczek Regenerum znalazły się też m.in. modelki Joanna Krupa, Gisele Bündchen i Bar Refaeli. Która z nas nie chciałaby wyglądać jak one i to w najbardziej naturalny z możliwych sposobów. Bo czy może być coś bardziej naturalnego niż terapia własną krwią?

Gdzie można wykonać zabieg Regeneris?

Przeprowadzają go na przykład dermatolodzy z  Kliniki SaskaMed w Warszawie. Regeneris wykonywany jest przez dyplomowaną kadrę klinki posiadającą wieloletnie doświadczenie.

 


Artykuł powstał przy współpracy z Kliniką SaskaMed

www.saskamed.pl

SaskaMed Sp. z o.o.

ul. Nowaka Jeziorańskiego 48
03-982 Warszawa

telefony:
(22) 749 16 02;
(22) 22 749 16 08;
517 034 524

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (194 głosów, średnia: 4,26 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Osocze bogatopłytkowe  16 listopada 2018 13:39

  Muszę się zgodzic. Sama sie wybrałam i była to bardzo dobra decyzja z uwagi na to, że widzę duże zmiany na plus w swojej skórze
  zniknęły drobne zmarszczki
  skóra jest odżywiona
  jest o wiele lepsze napięcie skóry
  oraz po prostu wygląda mlodziej
  Dodatkowo jest to bardzo bezpieczny zabieg. NIe używa się tutaj zewnętrznych substancji,ale nasze naturalne osocze 🙂 Dobrze jest na pewno wybrać się na cała serię zabiegów. Jeden tylko zabieg może nie dać takich dobrych efektów jak cała seria.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany