Walentynkowy konkurs z TEEKANNE: „Dodaj serce do herbaty”!

Walentynki to dzień, który każda z nas chciałaby spędzić z bliską sobie osobą. Może być nią mąż, chłopak, a nawet przyjaciel, którego poczęstujemy gorącą herbatą, uwodzącą słodkimi nutami owoców i czekolady. Z myślą o tym dniu, wspólnie z marką TEEKANNE przygotowaliśmy dla Was konkurs. Po raz kolejny macie szansę wygrać u nas jeden z trzech zestawów pysznych herbatek z linii emocjonalnej, inspirowanej płomiennymi uczuciami! Każdy zestaw to fuzja smaków: Love, Passion, Desire i Temptation. Kochasz smak soczystego granatu, pieczonych jabłek polanych karmelem, egzotycznej marakui albo wiśni w czekoladzie? Weź udział w naszej zabawie i ciesz się nim wspólnie ze swoją drugą połówką!

konkurs z TEEKANNE

mat. pras.

Walentynkowy konkurs z TEEKANNE: „Dodaj serce do herbaty”!

 

Zadanie konkursowe:

  • W maksymalnie pięciu zdaniach odpowiedz na pytanie: „Którym smakiem herbatki TEEKANNE z linii emocjonalnej: LOVE, Passion, Desire, czy Temptation podzieliłabyś się z bliską osobą i dlaczego?”
  • Swoją odpowiedź wyślij na adres: redakcja@kobietamag.pl. W tytule wiadomości wpisz: Dodaj serce do herbaty. Do maila dołącz swoje dane teleadresowe!
  • Na Twoją odpowiedź czekamy do 8 lutego brTrzy najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy zestawami herbatek owocowych TEEKANNE z linii emocjonalnej! W każdym znajdziesz aż 4 smaki: LOVE, czyli herbatkę o smaku granatu i brzoskwini, PASSION – mieszankę o egzotycznym smaku marakui, DESIRE – herbatkę o kuszącym smaku wiśni i czekolady oraz nowość – herbatkę TEMPTATION.

 

Czekamy na Twoje zgłoszenie! Ogólne zasady konkursów znajdziesz w Regulaminie naszego portalu.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (109 głosów, średnia: 4,64 z 5)
zapisuję głos...