Walentynkowe stylizacje blogerek

W lutym mamy najbardziej romantyczny dzień w roku, czyli Walentynki. Jeśli masz już nie tylko oklepanego spędzania czasu w ten dzień, ale również powtarzających się motywów w stylizacjach, to mamy coś dla Ciebie.Zapraszamy do artykułu Walentynkowe stylizacje blogerek.  Walentynki to nie tylko czerwona sukienka, serduszka i amorki.

jak się ubrać na Walentynki

fot. EAST NEWS

Wspólnie w marką NIFE proponujmy uciec od takich dosłowności i postawić na uniwersalną elegancję. W tym celu marka zaprosiła do współpracy trzy blogerki: Miss Ferreirę, Shiny Syl i Mirellę z bloga fogdancing. Efektem kolaboracji są romantyczne i eleganckie stylizacje, które łączy jeden mianownik – miłość do ponadczasowej klasyki. Jak dziewczyny poradziły sobie ze stworzeniem walentynkowych zestawów NIFE total-look? Zobaczcie sami!

Walentynkowe stylizacje blogerek – Sara z bloga Miss Ferreira

Postawiłam na bardzo dziewczęcy klimat, ale nie ukrywam, że równie chętnie przywdziałabym garnitur. Obawiałam się jednak, że skoro dla Pana Ferreiry długi płaszcz = Sherlock Holmes, garnitur mógłby sprawić, że czułby się ze mną, jak na randce z Harveyem Specterem. Porzuciłam ten pomysł na rzecz spódnicy. Walentynki to szczególny dzień, postanowiłam więc, że  tym razem spodnie odstąpię mężowi. Całość jest delikatna i kobieca, czyli tak jak ja lubię, a mój mąż wprost uwielbia”

Walentynkowe stylizacje blogerek – Sylwia Shiny Syl

„Mój pomysł na walentynkową stylizację, to bardzo elegancki zestaw. Wybrałam marynarkę o nowoczesnym, asymetrycznym kroju, klasyczną bluzkę z niewielkim dekoltem oraz spodnie w bardzo modną obecnie dużą kratę. Jeżeli wahacie się co założyć na daną okazję, to pamiętajcie, że klasyka jest to zawsze pewne i dobre rozwiązanie”.

 

Walentynkowe stylizacje blogerek – Mirella z bloga Fogdancing

„Zestawem, który wybrałam na tą szczególną okazję jest krata. Całość tworzy modny w tym sezonie look dandysa. Moja walentynkowa stylizacja jest połączeniem ponadczasowej, klasycznej elegancji i wygody. Do tego minimum dodatków – tylko torebka-kopertówka (by zmieściła jedynie najpotrzebniejsze rzeczy), stylowy zegarek i delikatny naszyjnik.”

Jak się Wam podobają nowe, elegancje interpretacje stylizacji na Walentynki?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (261 głosów, średnia: 4,10 z 5)
zapisuję głos...