Walentynkowe prezenty last minute

Dzień Zakochanych nadszedł niepostrzeżenie, a Ty nie zdążyłaś przygotować żadnego ciekawego upominku dla swojego ukochanego? Pewnie teraz zastanawiasz się, czy do jutra uda Ci się w ogóle coś wymyślić! Zobacz proste i ciekawe pomysły na walentynkowe prezenty last minute – może się zainspirujesz?

Walentynki już jutro. Jeżeli zawczasu zadbałaś o wyjątkowy prezent dla ukochanego, możesz spać spokojnie. Wszystkie jednak wiemy, jak wygląda życie: praca, studia, dom, dzieci, zakupy, zajęcia dodatkowe… Nie każda z nas znalazła choćby chwilę, żeby przygotować upominek dla wybranka swojego serca. Jeżeli Ty też jeszcze tego nie zrobiłaś, przejrzyj zebrane przez nas pomysły na walentynkowe prezenty last minute!

Walentynkowe prezenty last minute

źródło: pixabay.com

Coś praktycznego

Zwykłe skarpetki też mogą być prezentem dla chłopaka na Walentynki … pod warunkiem, że wręczysz je w odpowiedni sposób! Zwiń skarpetki tak, aby przypominały kwiaty, wsuń je na patyczki i ozdób wstążką. Gotowe!

Taki bukiet możesz też zrobić z krawatów.

Jak z poczciwych kapci zrobić coś odświętnego? Włóż do środka słodycze i życzenia.

Mężczyźni rzadko lubią maskotki, ale poduszka w kształcie serca zawsze się sprawdzi… 

Coś smacznego

Twój facet na pewno ucieszy się z zapasu swojego ulubionego piwa. Ustaw je jedne na drugich i obwiąż wstążkami tak, by uzyskać piwny tort! 

A może Twój wybranek uwielbia słodycze?

Jego ulubione słodkości możesz też ułożyć w kształt gitary. To idealny prezent dla każdego muzyka – czy to amatora, czy profesjonalisty 🙂

Masz jakąś godzinę, zanim Twój facet wróci? Zrób dla niego czekoladową butelkę! Butelkę po napoju rozetnij na pół, po czym dwie połowy złącz etykietką. Do butelki nalej przez woreczek roztopionej czekolady tak, by pokryła ścianki i dno. Gdy czekolada zastygnie, wsyp do środka drażetki, po czym delikatnie rozetnij etykietę i usuń butelkę. 

Nie masz tyle czasu? Zawsze możesz po prostu przyozdobić serduszkami jakieś pyszne danie 🙂

Coś zabawnego lub wzruszającego

Nie masz pomysłu na coś, co byłoby zarówno romantyczne, jak i praktyczne? Oryginalne wyznanie miłosne to zawsze dobry pomysł. Kup balon – najlepiej czerwony, w końcu to Walentynki! – na kartce napisz coś miłego i wrzuć ją do balonu, po czym go nadmuchaj. Na nadmuchanym balonie napisz „przekłuj mnie” lub po prostu wręcz go swojemu partnerowi, a po jakimś czasie przekłuj go sama – będzie miał niespodziankę!

W prezencie możesz też dać mu sto pocałunków… w ramce. Wystarczy kawałek kartki, czerwona szminka i rama lub antyrama. 

A jakie prezenty Wy przygotowałyście dla swoich ukochanych? 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (214 głosów, średnia: 4,20 z 5)
zapisuję głos...