Walentynkowa kolekcja zegarków Swatch The Simpsons

Specjalnie na Dzień Zakochanych marka Swatch stworzyła dwa urocze nowe wzory z członkami uwielbianej przez wszystkich rodzinki. The Simpsons znów wracają na tarczę zegarków, tym razem w Walentynkowej odsłonie! Wizerunki jednego z najbardziej kultowych małżeństw: Homera i Marge Simpson i Barta w roli amora to nie lada gratkadla fanów serialu!

Mat. nadesłane/kolaż redakcji

Historia niesłabnącego uczucia Homera i Marge jest inspirująca. W modelu SWEET EMBRACE zegarka Swatch NEW GENT, szczęśliwa para przedstawiona jest w romantycznym uścisku, który z pewnością wywoła falę ciepłych emocji i zmiękczy serce niejednego fana.

Mat. nadesłane

Dla tych, którzy mają nadzieję, że serce ich wybranki/wybrańca przeszyje strzała Amora, mamy zegarek ANGEL BART z wizerunkiem Barta i jego procy na idealnym modelu GENT. Kiedy Bart zatrzepoce skrzydełkami, aby zjednać dla Ciebie osobę, którą kochasz, jej serce zabije żywiej. Łobuzerski i niezmiennie uroczy, jest idealnym skrzydlatym sprzymierzeńcem na Dzień Zakochanych.

Mat. nadesłane

Niezależnie od tego, czy Walentynki staną się okazją do uczczenia miłości Twojego życia, wyrażenia skrywanego uczucia, czy też okazania miłości rodzinie, Swatch stworzy serdeczną atmosferę, która pomoże Ci cieszyć się chwilą i wywoła uśmiechy na twarzach bliskich.

SWEET EMBRACE oraz ANGEL BART to idealne akcesoria, które pokochają zarówno fani Swatch, jak i The Simpsons, i które dostępne będą w sklepach Swatch oraz na swatch.com od 18 stycznia.

A jeśli podobają Ci się te modele, poczekaj na asy, jakie Swatch i The Simpsons jeszcze kryją w rękawie!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (8 głosów, średnia: 5,00 z 5)
zapisuję głos...