Walentynkowa biżuteria By Dziubeka

#ByDziubekaLove to nowa walentynkowa biżuteria By Dziubeka , jaka powstała właśnie, by uczcić Dzień św. Walentego. Drobne upominki podarowywane sobie w ten szczególny dzień dla wszystkich zakochanych mogą być miłym gestem i wyznaniem miłości. Zapraszamy do obszernej galerii!

Walentynkowa biżuteria By Dziubeka (3)

Najtrudniejsze są najprostsze sprawy, dlatego czasem nie potrafimy wyrazić swoich uczuć. Dyskretny, romantyczny drobiazg to propozycja marki By Dziubeka na przełamanie pierwszych lodów lub świętowanie kolejnych wspólnych walentynek. Znana z bogatych zdobień marka By Dziubeka, tym razem stawia na minimalizm. Urzekająca prostotą walentynkowa kolekcja jest powrotem do czasów młodości i rzemyków nonszalancko wiązanych wokół dłoni. Skórzane sznurki z zawieszkami w kształcie serduszek, listu miłosnego czy słonika na szczęście, będą uniwersalnym prezentem dla najważniejszych kobiet w naszym życiu.

walentynkowa biżuteria by dziubeka 222

Kochasz? Pokaż to zdjęciu! By Dziubeka zachęca do aktywności w ramach konkursu #ByDziubekaLove organizowanego na profilach social mediach marki. Uczestnicy akcji mają pełną dowolność w interpretacji jej hasła. By Dziubeka inicjuje zabawę walentynkową konwencją i zaprasza do publikowania nietypowych fotografii. Zdjęcie z chłopakiem, mamą, kotem czy biżuterią? Czas wykadrować to, co naprawdę jest bliskie naszemu sercu.

Zapraszamy do galerii: Walentynkowa biżuteria By Dziubeka

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (314 głosów, średnia: 4,26 z 5)
zapisuję głos...