Walentynki z BaByliss

Co planujecie na Walentynki? Romantyczną kolację? Wyjście do kina? Wyjazd za miasto? Na cokolwiek się zdecydujecie, warto wcześniej pomyśleć o prezencie dla ukochanej osoby.

BaByliss Walentynki

Kwiaty – jak najbardziej. Dobre wino – świetny pomysł! Pluszowe serca? Może niekoniecznie… ale z pewnością warto poszukać czegoś czerwonego, praktycznego, pięknie zaprojektowanego, co przyda się nie tylko 14 lutego. Jednym z takich prezentów może być prostownica BaByliss z funkcją wytwarzania pary. Jest płomiennie czerwona, świetnie się prezentuje, a przy tym jest jedną z tych nowoczesnych prostownic, które świetnie wywiązują się ze swoich zadań i nie niszczą włosów. A dla Niego ? W tym samym gorącym kolorze znajdziemy nowoczesny trymer (sprytna maszynka do utrzymywania trzydniowego zarostu) nazywa się I-control Babyliss for Men. Jest czerwony, superprecyzyjny i ma numerek E870XE, nie pomylcie! To doskonały prezent dla mężczyzny lubiącego nosić sexi zarost. Taki zaawansowany technologicznie gadżet z pewnością mu się spodoba!

 

ONA

Prostownica BaByliss wykorzystuje moc pary, by szybko wygładzać włosy i nie niszczyć ich. Jej profesjonalne tytanowo-ceramiczne płytki chronią dodatkowo włosy przed uszkodzeniem. Emisję pary można tu regulować w dwóch zakresach, a temperaturę pracy aż w 5 i dobierać ją stosownie do rodzaju stylizowanych włosów i efektu jaki chce się osiągnąć. Funkcja Ionic sprawia, że stylizowane tą prostownicą włosy nie elektryzują się. Wystarczy raz przeciągnąć włosy, by były gotowe na wielkie wyjście. Prostownica sprzedawana jest w komplecie z izolacyjnym etui, odpornym na działanie wysokiej temperatury. BaByliss ST95E, Cena 389 zł

BaByliss

ON

I-control Babyliss for men (w czerwonym kolorze !) ma ergonomiczny kształt, dzięki czemu dobrze i pewnie leży w dłoni. Regulacja wysokości cięcia odbywa się z ogromną dokładnością, co gwarantuje uzyskanie ulubionego efektu. Ustawiona długość włosa widoczna jest na ekranie LCD. W sumie 15 ustawień od 0,4 do 5 milimetrów ze skokiem 0,2 lub 0,55 mm. Szybkie ładowanie (+ wskaźnik poziomu akumulatora) może przydać się w najważniejszych sytuacjach, gdy liczy się każda minuta i natychmiast trzeba wyglądać sexi.

BaByliss for Men, E870XE, Cena 299 zł

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (96 głosów, średnia: 3,81 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany