Walentynki w Marks & Spencer

Zakochani są wśród nas i pewnie dlatego zwyczaj obchodzenia Walentynek to jedno z tych świąt, które jest celebrowane praktycznie pod każdą szerokością geograficzną. I w Polsce nie brakuje jego zwolenników, a okolice 14 lutego to czas, gdy wszyscy biegniemy do sklepów w poszukiwaniu prezentu dla naszej Walentynki. Bombonierka w kształcie serca, zmysłowa bielizna czy krawat w kolorze miłości? Te i inne pomysły na wyjątkowy podarunek dla wyjątkowej osoby już dziś przygotował Marks & Spencer.

Walentynki Marks & Spencer

Najpopularniejszym kształtem w Walentynki jest oczywiście serce, kolorem – czerwony, a piosenki i filmy w tym dniu muszą być o miłości. I wszędzie wygląda to podobnie, choć lokalne zwyczaje celebracji tego święta trochę różnią się. Najhuczniej obchodzą je Amerykanie, stawiając na prezenty i walentynkowe kartki, które daje się wszystkim, których lubimy. W Japonii to kobiety obdarowują mężczyzn, we Włoszech prezent koniecznie musi być w kolorze czerwonym, a zakochani Francuzi zamiast kartek, wręczają sobie bukiety kwiatów.

Marks & Spencer jak co roku przygotował specjalną walentynkową ofertę, w której każdy znajdzie pomysł na prezent dla swojej Walentynki i Walentego. W dziale z bielizną królują zmysłowe komplety biustonoszy i majtek, oczywiście w kolorze różowym i czerwonym. Na zakochanych łasuchów czekają czekoladowe bombonierki i ciasteczka w kształcie serca, a dla ukochanego mężczyzny M&S proponuje kupić dobre wino lub elegancką koszulę.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (163 głosów, średnia: 4,45 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Agnieszka  14 lutego 2016 14:18

    Super prezenty 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany