Walentynki w kolorach lodu i ognia

Podobno przeciwieństwa się przyciągają, dlatego tak wiele par toczy ze sobą nieustanne boje, by już po chwili godzić się i obdarzać jeszcze bardziej gorącym uczuciem. A gdyby tak połączyć dwie przeciwstawne siły w jednej walentynkowej stylizacji, dając w ten sposób do zrozumienia partnerowi, że jesteśmy zagadkowe i nieprzewidywalne? Raz opanowane, zdystansowane i rzeczowe niczym nowoczesna businesswoman, a raz szalone i płomienne jak paryżanka z sercem na dłoni? Dzisiejszy zestaw pokazuje, że można robić to z wielką klasą, wydobywając jednocześnie swoje najbardziej kobiece atuty! Kombinezon w jednym z najmodniejszych odcieni sezonu Cherry Tomato, krótki biały płaszcz od Timoteo w secie z białą kopertówką i szpilkami oraz nieodłączną walentynkową czerwienią na ustach to outfit, w którym Walentynki okażą się wyjątkowe nie tylko w Paryżu!

 

Zwyciężczynią dzisiejszej stylizacji dnia została nungal.

#modnykolor2018

 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów do konta a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje startują w lutym. Bierzemy pod uwagę przy aukcji tylko laureatki roku 2018. Aby ułatwić Wam zadanie będziemy proponować tematy raz na tydzień w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji – Do tytułu dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy na https://inspiruj.net/.

Dzisiejsza stylizacja realizuje hasztag #modnykolor2018, ale jednocześnie wprowadza nas w klimat jednego z najnowszych – #zmysłowewalentynki!

 

Tematy i hasztagi do wyboru na tydzień nr 6:

#zmysłowewalentynki

#ołówkowaspódnica

#modnykolor2018

#wdeszczukwiatów

 

Zapraszamy do zabawy!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (118 głosów, średnia: 4,64 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. xtina120  5 lutego 2018 11:15

  Piękna stylizacja

  Odpowiedz
 2. nungal  5 lutego 2018 15:45

  dziękuje za wyróżnienie 😛
  przepiękny opis ze strony redakcji

  Odpowiedz
  • Jaworka  5 lutego 2018 16:21

   Świetna stylizacja ale opis redakcji szczególnie przypadł mi do gustu

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany