Look na wakacyjny naszyjnik!

Akcesoria potrafią zmienić oblicze każdej stylizacji. Nie możemy o nich zapominać zwłaszcza latem, kiedy przede wszystkim powinnyśmy eksponować kolor, pomysł i radość. Dziś chcemy przypomnieć o niezwykle ważnym elemencie każdego outfitu – czyli ozdobie na szyi. Przed nami wakacyjny naszyjnik na dwa sposoby.

Pierwsza stylizacja skąpana jest w kolorach ziemi oraz optymistycznej żółtej radości. Skłaniająca się ku fasonom i barwom nomadów oraz wzorcom boho propozycja – podkreślona została właśnie pełnym natury, bo drewnianym naszyjnikiem z kamieniami. Bluzka bez ramion nosi pewne znamiona elegancji, a błyszczący pasek zegarka – letniego szaleństwa. To outfit wakacyjnie… wielofunkcyjny.

Pierwsze wyróżnienie wędruje dziś do vipali. Serdecznie gratulujemy!

musztardowo-żółta stylizacja z etnicznym naszyjnikiem

#looknanaszyjnik

 

Uwagę przyciąga również okrągły naszyjnik z elementami metalu – w metalicznej stylizacji. Całość, której bazę stanowi elegancki kombinezon, chętnie eksponuje wszelkie akcesoria. Zaraz po ciekawym naszyjniku na czarnej żyłce, który nadaje stylizacji ducha dawnych cywilizacji, zachwycają też oryginalne kolczyki oraz klasyczna torebka.

Gratulujemy również Eli.

stylizacja ze srebrnym kombinezonem i metalicznymi dodatkami

#looknanaszyjnik

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Z uwagi na to, że nie zdążyliśmy wybrać zbyt wielu stylizacji na zadane tematy, pozostawiamy jeszcze na chwilę w mocy hasztagi:

#Pantonenajesień2019

#Eko

#Dresscode

#Looknanaszyjnik

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (57 głosów, średnia: 4,25 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany