Wakacje w San Fran – letnia kampania HOUSE

W najnowszej, letniej kampanii HOUSE kontynuuje rozpoczętą na wiosnę opowieść o dwójce bohaterów spędzających leniwe lato w słonecznym San Francisco. W ramach kampanii marka przygotowała letnią odsłonę serwisu House, zdjęcia i nowy teledysk.

Kampania HOUSE lato 2013 (9)

Kolejna odsłona kampanii „San Fran” to ciąg dalszy historii młodych ludzi, których oczami poznajemy klimatyczne zakątki San Francisco. Para przesiada się z oldschoolowego Mercury na rowery i niespiesznie zwiedza miasto. Wakacyjną podróż w kalifornijskim klimacie kończy popołudnie spędzone w pobliżu mostu Golden Gate i romantyczny wieczór przy zachodzącym słońcu na plaży Ocean Beach.

Nad letnią odsłoną kampanii pracowała ta sama ekipa, która odpowiedzialna była za wizerunek HOUSEa tej wiosny. Autorem zdjęć wizerunkowych po raz kolejny jest Rafał Milach, nagradzany i doceniany na całym świecie fotograf. Ponieważ zdjęcia są kontynuacją wiosennej historii, przepełnia je to samo kalifornijskie słońce i vintage’owy klimat, który nie tylko nadaje im niepowtarzalny charakter prawdziwych wakacyjnych fotografii, ale jest też świetnym tłem dla letniej kolekcji HOUSE.

Kampania HOUSE lato 2013 (8)

Kampania HOUSE lato 2013 (6)

Kampania HOUSE lato 2013 (3)

Kampania HOUSE lato 2013 (2)

Video przygotowane na potrzeby kampanii zostało wyreżyserowane przez Marcina Filipowicza, a autorem zdjęć jest Michał Dąbal, mieszkający i tworzący w Los Angeles. Podobnie jak w poprzedniej części, niespiesznej akcji filmu towarzyszy świetna muzyka Krystiana Wołowskiego.

Autorką stylizacji do sesji jest Marta Kalinowska, makijaże i fryzury modeli – Alex i Josha – to dzieło Gosi Sulimy. Nad całością, wyprodukowaną przez AF Photo, czuwał kierownik ds. kreacji i wizerunku marki Maciek Czarnecki.

Kampania HOUSE lato 2013 (5)

Kampania HOUSE lato 2013 (1)

Film i zdjęcia znalazły się na odświeżonej na lato stronie internetowej www.house.pl, na której znajdziemy też lookbook marki oraz najmodniejsze wakacyjne trendy.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (155 głosów, średnia: 4,32 z 5)
zapisuję głos...