Wyrusz w stronę słońca z nową kolekcją kosmetyków YOPE w obiektywie Zuzy Krajewskiej

Lubisz kosmetyki do pielęgnacji o organicznych składach i odurzająco pięknych zapachach, ubrane w barwne szaty graficzne? Marka YOPE nie tylko łączy w sobie wszystkie te pożądane cechy, ale wznosi naturalną pielęgnację na wyższy poziom. Zobaczcie jej trzy nowe serie stworzone z inspiracji wiosennym rozkwitem i soczystymi aromatami ciepłego lata uchwycone na fotografiach Zuzy Krajewskiej!

YOPE to nie tylko produkty kosmetyczne i naturalne detergenty. To cała filozofia świadomego życia – z troską o siebie, naszych bliskich, znajomą społeczność i o planetę, na której wszyscy żyjemy. Tę filozofię odnajdziecie nie tylko w produktach tej marki ale również w innych jej działaniach. Najnowsza kampania pod hasłem #wstronęsłońca, promuje trzy nowe serie kosmetyków YOPE. Towarzyszą jej piękne zdjęcia gloryfikujące piękno przyrody, świeżość wiosny, małe radości i chwile intymności celebrowanej sam na sam. Obejrzyj fotograficzne dzieła Zuzy Krajewskiej, wczuj się w ten hipnotyzujący klimat i wyrusz w stronę słońca – nawet jeśli będzie to oznaczać tylko wyglądanie przez otwarte na oścież, rozsłonecznione okno!

w stronę słońca

Fot. Zuza Krajewska

Wyrusz w stronę słońca z nową kolekcją kosmetyków YOPE w obiektywie Zuzy Krajewskiej

„Kampania powstawała w trudnym dla nas wszystkich okresie odosobnienia. Chcieliśmy przekazać ludziom coś optymistycznego. Namówić ich, by patrzyli zawsze w dobrą stronę. Byliśmy zamknięci i żyliśmy w niepewności, co nas czeka, a tymczasem w wiosennym słońcu natura budziła się do życia. Chcieliśmy więc skierować myślenie i emocje ludzi właśnie w jej stronę i w stronę wszystkich tych małych rzeczy, które cieszą. Takich jak to, że świeci słońce. Stąd hasło W stronę słońca.” – wyjaśnia współwłaścicielka marki Karolina Kuklińska-Kosowicz.

W stronę słońca

Fot. Zuza Krajewska

 

Majowe sny

„Do współpracy zaprosiliśmy Zuzę Krajewską – wyjątkowo utalentowaną kobietę, artystkę i fotografkę. Jest moją przyjaciółką od lat i rozumiemy się doskonale pod względem estetycznym. Łączy nas pogłębiona wrażliwość. Zuza potrafi w odważny sposób podchodzić do nieoczywistych tematów. Spodobała jej się propozycja, by razem z nami w tym trudnym czasie stworzyć formę, która sprawi, że ludziom zrobi się choć trochę lepiej i radośniej. W swoich zdjęciach doskonale oddała klimat naszej kampanii #wstronęsłońca.” – podkreśla Karolina.

Fot. Zuza Krajewska

 

w stronę słońca

Fot. Zuza Krajewska

Trzy nowe serie kosmetyków zaskakują i wodzą na pokuszenie świeżością kultowych już zapachów zestawionych w niebanalne duety: Bez i wanilia, Mandarynka i malina oraz Rabarbar i róża. Każda z tych linii zawiera dobrze znane i lubiane klasyki YOPE, niezastąpione w codziennej pielęgnacji, tj.: mydło do rąk, żel pod prysznic, balsam do ciała oraz krem do rąk. To dzięki nim nawet najzwyklejsze codzienne czynności stają się niezapomnianym rytuałem, który dodaje energii i uwalnia całe pokłady dobrego nastroju.

Fot. Zuza Krajewska

 

Fot. Zuza Krajewska

 

Fot. Zuza Krajewska

 

w stronę słońca

Fot. Zuza Krajewska

Zuza Krajewska o pracy dla YOPE: “To była najprzyjemniejsza sesja tej wiosny. Delikatna i pełna letniego, słonecznego światła. Zrobiłyśmy ją z Anią Szczęsny w warunkach domowych, popijając kawę, żartując i używając pięknie pachnących kosmetyków. To taka kobieca czułość w czasach izolacji. Myślę, że odrobina ciepła i komfortu jest nam teraz potrzebna bardziej niż kiedykolwiek. Pójdźmy wszyscy w stronę słońca! Oczywiście rozsądnie i uważając na siebie nawzajem.”

w stronę słońca

Fot. Zuza Krajewska

 

Fot. Zuza Krajewska

 

P.S. Panowie i Panie, YOPE jest teraz w ROSSMANIE! 

Nowości YOPE są teraz dostępne w drogeriach Rossmann oraz na www.yope.me. Oprócz nowych linii w sieci Rossmann kupisz także szampony i odżywki oraz mydła do rąk i żele pod prysznic dla dzieci marki YOPE.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (106 głosów, średnia: 4,27 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany