Polecamy: „W służbie urody, czyli co naprawdę może poprawić chirurg plastyk”

Książka dr Elżbiety Radzikowskiej „W służbie urody, czyli co naprawdę może poprawić chirurg plastyk” to obowiązkowa pozycja dla każdego, kto planuje poprawienie swojego wyglądu.

Poprawianie urody, dawniej uważane za niebezpieczny kaprys i oznakę próżności, dziś nie wydaje się już niczym dziwnym. Decyduje się na nie coraz więcej osób w nadziei, że zabieg pozwoli im usunąć dyskomfort wywołany problemami medycznymi, poprawić samoocenę, a wręcz odzyskać radość życia. Jednak co tak naprawdę może dla nas zrobić chirurg plastyk? Na to pytanie wyczerpująco odpowiada doktor Elżbieta Radzikowska w książce „W służbie urody, czyli co naprawdę może poprawić chirurg plastyk”.

W służbie urody

Zdjęcie w tle: pixabay.com

Elżbieta Radzikowska jest chirurgiem ogólnym i chirurgiem plastykiem, ordynatorką oddziału chirurgii plastycznej Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA. Jej książka porusza wiele intrygujących zagadnień, z którymi mierzy się każda osoba, która kiedykolwiek myślała o poprawieniu wyglądu.

Jak dobrać zabieg dla siebie, a także wybrać odpowiedniego specjalistę, który go przeprowadzi? W jakim przypadku operacja może poprawić nasze życie, a kiedy lepiej z niej zrezygnować? Na czym dokładnie polegają najpopularniejsze zabiegi, takie jak liposukcja, podniesienie piersi czy korekta odstających uszu? Książka „W służbie urody, czyli co naprawdę może poprawić chirurg plastyk” odpowie Wam na te wszystkie pytania. Znajdziecie tu także wypowiedzi wielu znanych osób, od lekarzy specjalistów aż po gwiazdy show biznesu, oraz historie ludzi, których życie zmieniło się dzięki operacjom.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (188 głosów, średnia: 4,04 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany