W sam raz na „zimową” wiosnę!

Trudno jest zmobilizować się do działania i wreszcie wyjść z domowych pieleszy, gdy za oknem zima jak się patrzy. Chyba każdy z nas z nadzieją i zapewne z niecierpliwością wyczekuje pierwszych prawdziwych oznak wiosny i wspomina jak to dawniej bywało o tej porze. Spragnieni światła i ciepła oraz świeżych, pachnących nowalijek musimy uzbroić się w cierpliwość i poszukać skutecznych metod na przetrwanie tego niespodziewanego pogodowego zawirowania w przyrodzie.

Aromaterapia Dr Beta

Otaczanie się ulubionymi przedmiotami o żywej, jasnej barwie, spożywanie kuszących kolorem i wonią potraw czy wreszcie korzystanie z naturalnych zabiegów regenerujących ciało i dodających sił do działania to tylko przykłady sposobów aktywnego czekania na wiosnę.

Rozpylony w kominku aromaterapeutycznym, wspaniały energetyzująco-pobudzający VAPOMIX® U-1 pobudzi nas do działania i wprowadzi do wnętrz przyjemny, świeży zapach. Preparat zawiera między innymi olejki: rozmarynowy, ylangowy, sandałowy i pieprzowy, które zalecane są przez aromaterapeutów w stanach apatii, bierności, niechęci do życia i działania. Olejek rozmarynowy od XV wieku jest znanym środkiem pobudzającym siły witalne. Słynna „Woda Królowej Węgier” oparta na rozmarynie była stosowana w całej Europie przez wiele stuleci. Olejki ylangowy i sandałowy działają relaksująco i pobudzająco, a olejek pieprzowy dodaje energii i wigoru.

Ten prosty i niesłychanie przyjemny sposób na wiosnę w domowym zaciszu pozwoli pokonać zły nastrój oraz zimową depresję, a tym samym świetnie przygotuje nas do wiosny, która z pewnością nadejdzie…

DR BETA

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (106 głosów, średnia: 4,29 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany