W rytmie Jamajki

Czyli nowa Gatta Active powiększona o nową linię. Tym razem dla projektantów inspiracją były gorące rytmy dancehallu :).

Jamajka – fot. pixabay.com

Rytm i styl jamajskiej muzyki są znakomitym sposobem na upust energii i seksapilu.
Nowa kolekcja ubrań przeznaczonych do stylu dancehall i tańca jamajskiego to: luźne pumpy, szorty i bluzki. Pozwolą one na ekspresję ruchów i nadadzą tańcu (dancehall) odpowiednią dynamikę.

 

Jak mówi nam producent: Energiczny jamajski taniec opiera się na eksponowaniu pracy ciała, a zwłaszcza bioder. Podstawowe ruchy to trzęsienie biodrami, podskoki i izolacje ciała. Bluzki ? jak na przykład Gad Holl ? posiadają specjalne rozcięcia na rękawach odsłaniające ramiona oraz wiązania i szarfy podkreślające talię. Inne modele ? jak tunika Gad Loose ? posiadają specjalny krój, który sprawia, że zmieniają kształt w zależności od ruchów tancerki. 

Jednym słowem kolekcja jest stworzona wręcz do tańca :).

Cała kolekcja Gatta Active Dance zaprezentowana jest na stronie www.gattaactive.pl. Kolekcja do nabycia w sklepie www.gattaactiveshop.pl oraz profesjonalnych szkołach tanecznych na terenie całego kraju.

Ja osobiście myślę, że tą linią Gatta idealnie wstrzeliła się w panujące trendy. Coraz więcej kobiet i dziewczyn identyfikuje się z tym stylem.

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (302 głosów, średnia: 4,69 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Masza  21 lipca 2013 10:28

    Pojechałabym pozwiedzać Jamajkę i zobaczyć roztańczonych Jamajczyków.

    Odpowiedz
  2. dudqa  27 sierpnia 2013 11:48

    Swietne zestawienia

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany