Majówka w kwiatowej bomberce. Outfity na wypoczynek pod chmurką

Majówka trwa w najlepsze. Jednak, jak to z polską pogodą bywa – bywa różnie. Dlatego wyjścia w plener w samej sukience i romantycznych sandałkach raczej nie wchodzą w grę. No chyba, że wyjechałaś na odpoczynek do ciepłych krajów. Wszelkie grille, spacery po górach czy plaży wymagają wygodnego stroju – z koniecznym okryciem wierzchnim, na wypadek nagłego załamania pogody. Pozostań przy tym jednak stylowa i tutaj z pomocą spieszy motyw kwiatowy, jeden z najmodniejszych tej wiosny. Oba zestawy naszych Inspirantek zawierają bomberkę w kwiaty, którą najlepiej zapiąć pod szyję, gdy tylko zrobi się chłodniej. Przy słonecznej pogodzie – wrzuć ją do plecaka, przewiąż w pasie lub przerzuć przez ramię.

Pierwsza propozycja to czarno-biały klasyk, który jednak nie pozostaje do końca zwyczajny. A to za sprawą oryginalnej kurtki w kwiaty, pastelowym balerinkom, a także połyskującej czarnej torebki.  W rurkach będzie nam wygodnie, a jasna góra podkreśli pierwszą opaleniznę.

Punty za pierwszą stylizację dnia trafiają do -leny-. Serdeczne gratulacje!

Stylizacja z kurtką w kwiaty, czarnymi rurkami i białym t-shirtem

#NaMajówkę

 

Klasyczne dżinsy to zawsze gwarancja wygody. Podobnie z resztą jak trampki, zapewniające wielogodzinne spacery. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać jednak oryginalne wersje. Nasza Inspirantka odnalazła delikatną różową wersję, która kolorystycznie współgra z modną bejsbolówką. Pod bomberką skryła się natomiast urocza hiszpanka z haftem, którą wszyscy ujrzą przy pięknej pogodzie.

Chcieliśmy wyróżnić także Fionkę. Gratulacje!

Stylizacja z bomberką w kwiaty, bejsbolówką i różowymi trampkami

#NaMajówkę

 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:

#NaMajówkę

#JakMarylinMonroe

#ZKrajuKwitnącejWiśni

#Butyzzaskaującymobcasem

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (70 głosów, średnia: 4,41 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany