W konkursie fotograficznym „CatchTHEmoment” Answear zachęca do łapania chwil

Dobra zabawa i dystans do siebie – dla wielu z nas to właśnie kwintesencja udanych chwil. Jeśli chcesz zachować w pamięci każdy taki moment, jak najczęściej chwytaj za aparat fotograficzny… Dzięki niemu możesz żyć radośnie w zgodzie z maksymą: Chwilo, trwaj! Jeśli chcesz inspirować innych do odważnego, aktywnego i radosnego życia, pozwól, aby Twoje prace stały się częścią lifespirującej galerii – zgłoś się do konkursu dla amatorów fotografii, który po raz drugi organizuje Answear. Co warto wiedzieć o konkursie fotograficznym CatchTHEmoment?

Lifespiration Starts Here – żyj chwilą i inspiruj innych!

Życie na własnych zasadach, wbrew konwenansom, za to radosne, aktywne i odważne – jeśli właśnie tak mija Ci każdy dzień, wiele lifespirujących chwil dzieje się na pewno tuż przed Twoimi oczami. Właśnie takie momenty z życia wzięte warto utrwalać, aby pokazywać innym, jak pielęgnować pozytywne emocje i zapełnić swoje życie mnóstwem pięknych historii.

Stopklatka z takich chwil może zachęcić oglądających do zastanawiania się, jak potoczyły się losy pary, która sakramentalne „tak” wypowiedziała w pięknej leśnej scenerii, mając na sobie komplety dresowe albo inne nietypowe jak na tę okazję elementy garderoby. Z kolei ujęcie radości ze zdobycia górskiego szczytu pozwoli dzielić się nią z oglądającymi… Spośród wielu swoich fotografii wybierz tę, która zachwyca kreatywnością i może inspirować innych do cieszenia się z pięknych chwil, a potem pozwól, aby stała się częścią ważnej galerii przepełnionej lifespirującymi zdjęciami.

Konkurs fotograficzny CatchTHEmoment dla miłośników życia

Uwielbiasz życie i czerpiesz z niego pełnymi garściami, a jednocześnie pozwalasz innym smakować je na własnych zasadach? Bądź uważna, a piękne historie zadzieją się na Twoich oczach – uchwyć je swoim aparatem fotograficznym i uwiecznione zgłoś na konkurs, którego organizatorem jest Answear, czyli pierwszy polski sklep multibrandowy, który możesz wirtualnie odwiedzić, klikając link: https://answear.com/.

Konkurs CatchTHEmoment organizowany jest po raz drugi. W pierwszej edycji jury wybierało najlepsze prace spośród aż 16 000 zgłoszeń nadesłanych z 7 krajów. Wówczas zadaniem miłośników fotografii było przedstawienie piękna w jego najprostszej i najczystszej formie. Co ciekawe, w 2021 roku konkurs ten przerodził się w akcję charytatywną #CatchTheCharity.

CatchTHEmoment 2023 – pokaż, jak inspiruje Cię życie

Tegoroczna edycja skupia się na momentach, które wywołują wiele emocji, zachęcają do działania, aktywności i życiowej odwagi. Prace konkursowe mogą przedstawiać chwile, które rozegrały się w dowolnym zakątku świata. Trzyosobowe jury oceni kreatywność fotografii i jej walory lifespirujące. Na zwycięzców czekają: główna nagroda pieniężna w wysokości 10 000 zł oraz 10 nagród dodatkowych w wysokości 1000 zł.

Aby wziąć udział w konkursie, należy spełnić kilka wymagań formalnych – musisz być osobą pełnoletnią mieszkającą w Polsce. Aby zgłosić wykonane przez siebie zdjęcie, trzeba umieścić je na Instagramie, dodając hasztag #catchthemomentpl i oznaczenie @answear, oraz zaobserwować profil Answear na Instagramie.

Na koniec warto dodać, że organizator czeka na konkursowe fotografie do 31 lipca 2023 roku. Poza mnóstwem radości z fotografowania niezwykłych chwil pełnych pozytywnych emocji masz szansę zdobyć także atrakcyjne nagrody pieniężne i pokazać swoje fotografie całemu światu!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (16 głosów, średnia: 4,88 z 5)
zapisuję głos...