Volver kręci teledysk na Walentynki

Pod koniec roku zespół Volver kręcił teledysk do piosenki „Tajemnica Grety”, pierwszego singla promującego płytę „Kocha,lubi,szanuje”. To Walentynkowa propozycja zespołu.

Teledysk Tajemnica Grety

?Tajemnica Grety? to romantyczna ballada utrzymana w konwencji romantycznego pop?u, gatunku charakterystycznego dla tego zespołu. To tajemnicza historia nastoletniej dziewczyny, która przeżywa magiczny stan zakochania, rozstania oraz powrotów… Jest to nastolatka obdarzona niezwykłą silą. Tajemnicę jaką kryje Greta będziemy mogli odkryć częściowo w Walentynki. Gretę wyłoniono z castingu zorganizowanego przez zespół. ?Szukaliśmy fajnej, skromnej dziewczyny, która wygląda na cichą i delikatną ,a za skórą ma diabła. Greta była najlepsza? ? zdradza szczegóły castingu wokalista zespołu Volver Mariusz Totoszko. Druga płyta zespołu Volver „Kocha, lubi, szanuje” pojawi się na już wiosnę 2012 roku.

Volver - teledysk Tajemnica Grety

Volver - teledysk Tajemnica Grety

Volver - teledysk Tajemnica Grety

Volver - teledysk Tajemnica Grety

Volver - teledysk Tajemnica Grety

Zespół Volver to najbardziej utytułowany zespół 2010/2011 roku. Pierwszy w Polsce zespół, który rozkochał w sobie większość Polek. Volver zdobył w rekordowym tempie wiele nagród muzycznych, każda ich piosenka staje się przebojem. Ich piosenki można usłyszeć w największych stacjach radiowych oraz m.in. w serialu ?M jak Miłość?. W grudniu 2011 roku zespół otrzymał Złotą Płytę za album ?10 Historii o miłości?

Volver

„Tajemnica Grety”
muzyka: Tomek Lubert
słowa: Justyna Tomańska, Janusz Kruciński

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (130 głosów, średnia: 4,40 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Masza  2 sierpnia 2013 20:19

    No proszę,sukces gonił sukces.Gdy grał z Dodą aż tak popularny nie był.Nie kojarzę w tej chwili piosenki walentynkowej.

    Odpowiedz
  2. stokrotkapolna  19 kwietnia 2017 07:22

    Nie znam gościa, nie słucham Dody. Świetnie się zapowiada..Na pewno bym ją przeczytała,gdyby nie problemy z oczami. kiedyś pracowałam w bibliotece,miałam dostęp do nowości, i czytałam dniami i nocami. Dzisiaj niestety muszę z tej przyjemności rezygnować. I bardzo tego żałuję.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany