VERSACE i H&M ŚWIĘTUJĄ WSPÓŁPRACĘ – INAUGURACYJNY POKAZ W NOWYM JORKU

Ubiegłej nocy Uma Thurman, Blake Lively, Chace Crawford, JessicA Alba, Jennifer Hudson i Selma Blair były pośród gości, którzy dołączyli do Donatelli Versace i H&M by uczcić w Nowym Jorku premierę kolekcji Versace dla H&M. Kolekcja Versace dla H&M została pokazana na wybiegu, obok kilku innych kreacji, które powstały wyłącznie dla tego pokazu. Te wizerunkowe kreacje Versace pokazywały modelki: Abbey Lee, Daphne G, Natasha Poly, Sean O?pry and Lindsay Wixson.

VERSACE i H&M ŚWIĘTUJĄ WSPÓŁPRACĘ

Po pokazie odbyło się party, na którym wystepowali specjalni goście Donatelli Versace: Prince i Nicki Minaj.
?To był doskonały wieczór, tak czarujący i specjalny. Bardzo mi się podoba inauguracja nowej kolekcji: Versace dla H&M właśnie tutaj w Nowym Jorku – mieście ikonie. Nie mogę się doczekać tego, kiedy nasza kolekcja pojawi się w sklepach na całym świcie? powiedziała Donatella Versace.
Ubiory pokazane podczas pokazu Versace dla H&M, pochodziły z kolekcji, która trafi do sklepów 17 listopada. Ta długo oczekiwana kolekcja prezentuje takie wizerunkowe ubrania dla kobiet jak między innymi: sukienki z  jedwabnej crepy ze złotymi guzikami, sukienki z  wielobarwnymi, chartakterystycznymi printami czy klasyczne kurtki skórzane Versace  nabijane ćwiekami. Podczas pokazu można było obejrzeć unikalne kreacje, które Donatella Versace zaprojektowała specjalnie na ten wieczór.

Sukienka z chusty: gorący trend od Versace na wiosnę i lato 2018!

Sukienka z chusty: gorący trend od Versace na wiosnę i lato 2018!

Lubisz nosić pareo i w ciepłe dni owijasz się przewiewnymi, kolorowymi materiałami w orientalnym stylu, nawet jeśli nie znajdujesz się akurat w morskim kurorcie ani nie zażywasz słonecznych kąpieli? Mamy wspaniałą wiadomość - w tym sezonie będziesz mogła nosić je wszędzie, gdzie tylko zechcesz i będziesz odbierana jako trendsetterka. Nadchodzi moda na sukienki z chusty!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (233 głosów, średnia: 4,36 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany