Versace dla H&M – zdjęcia kolekcji jesień 2011

Kolekcja Versace dla H&M to mocne kolory, zwierzęce i kwiatowe printy oraz dużo złota. Składa się  z projektów, które uczyniły dom mody Versace sławnym. Jest to kolekcja zaprojektowana przez samą Donatellę Versace, która sięgnęła do archiwalnych, tradycyjnych wzorów, by zaproponować je masowym odbiorcom. Kolekcja damska skupia się na sukienkach-ikonach stylu Versace. Kolekcja męska to propozycja klasycznego krawiectwa połączonego z charakterystycznymi dla marki nadrukami. Ta zapowiadana dużo wcześniej i wyczekiwana kolekcja Versace dla H&M, pojawi się w sklepach już 17 listopada.

kolekcja-Versace-dla-HM-jesień-2011

Kolekcja Versace dla H&M obejmuje wiele z wizerunkowych modeli marki. Dla kobiet to miedzy innymi klasyczna czarna jedwabna sukienka ze słynnymi złotymi greckimi motywami. Na wieczór marka proponuje nam wielobarwną sukienkę z cekinów w legendarne wzory Versace. Krótkie sukienki mają metaliczny połysk – srebrny lub złoty. Jeśli sukienki są jednobarwne ? to występują w soczystych, mocnych barwach z klasycznymi greckich elementami. Ponadczasowe motywy Versace odnajdziemy także w krótkich plisowanych spódnicach, aksamitnych marynarkach, legginsach i dżinsach. Tak znacząca w kolekcjach Versace skórę odnajdziemy w skórzanych kurtkach, nabitych złotymi ćwiekami i ozdobionych zamkami.

Kolekcja Versace dla H&M to nie tylko sukienki czy spodnie. To także buty ? na wysokim obcasie, sznurowane i nabijane ćwiekami; skórzane i aksamitne torebki oraz biżuteria.

Autorem zdjęć do kolekcji Versace dla H&M jest polski fotograf, Kacper Kasprzyk, pracujący dla prestiżowych magazynów na całym świecie.

 

Versace dla H&M – kolekcja

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (157 głosów, średnia: 4,43 z 5)
zapisuję głos...