V Mistrzostwa Aktorów w Pływaniu

Zawód aktora wymaga wielu talentów i umiejętności, ponieważ nigdy nie wiadomo co może okazać się przydatne do roli. Dlatego Mistrzostwa Aktorów w Pływaniu cieszą się co roku dużą popularnością.

W niedzielę 20 lutego przekonaliśmy się, którzy z polskich aktorek i aktorów zasłużył na miano najlepszego pływaka. Tegoroczna atmosfera była gorąca, a uczestnikom nie zabrakło ducha rywalizacji. W mistrzostwach wzięło udział wielu polskich artystów, którzy stanęli do walki w kilku kategoriach: od klasycznej żabki po sztafetę. Zawody dzielone były także ze względu na płeć i wiek startujących.

Mistrzowe w starszej kategorii wiekowej fot.HoMedics.jpg

W starszej grupie wiekowej zwyciężył Krzysztof Hanke, czyli serialowy Bercik ze ?Świętej wojny?, a w kategorii pań najlepsza okazała się Sylwia Wysocka (Barbara Wojciechowska z „Plebanii”). Uznanie organizatorów zdobył także Tomasz Stockinger, znany z serialu ?Klan?. Bezkonkurencyjny wśród młodszych aktorów okazał się Piotr Duda. Po raz kolejny zdobył tytuł Mistrza, pokonując rywali we wszystkich 6 kategoriach. Tytuł Mistrzyni zdobyła natomiast Justyna Sieniawska. Zwycięzcy poszczególnych kategorii zostali obdarowani urządzeniami do masażu i relaksacji, ufundowanymi przez głównego sponsora nagród, firmę HoMedics Polska.

Najlepsi z najlepszych fot.HoMedics.jpg

? Bardzo cieszę się z kolejnej wygranej na mistrzostwach ? mówi Piotr Duda, aktor znany m.in. z serialu ?Apetyt na życie?. ? Jest to dla mnie czysta przyjemność i dobra zabawa. Główną nagrodą był najwyższej klasy model maty masującej, dzięki której mistrzowie będą mogli zrelaksować się po wyczerpujących zawodach. Pamiątkowe puchary dla Mistrza i Mistrzyni Aktorów w Pływaniu wręczyła prezydent Warszawy ? Hanna GronkiewiczWaltz. Zawody poprowadził znany prezenter sportowy Dariusz Szpakowski, dzięki któremu atmosfera była iście mistrzowska.

Tomasz Stockinger z nagrodą fot.HoMedics.jpg

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (212 głosów, średnia: 4,52 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany