Nowa aplikacja na smartfony – Uwolnij zdjęcia z telefonu!

Na spacerze, w restauracji, podczas rodzinnych spotkań czy w podróży – dzięki smartfonom wyposażonym w nowoczesne aparaty fotografujemy bez ograniczeń. Zdjęcia przeglądane na ekranie telefonu nie oddają jednak w pełni emocji towarzyszących uwiecznionym sytuacjom. Teraz, z łatwością, wywołasz zdjęcia wprost ze swojego telefonu aby podziwiać je w najwyższej jakości w dowolnie wybranym formacie.

APlikacja Empik Foto (2)

Nowoczesne telefony, wyposażane przez producentów w aparaty o coraz lepszych parametrach, zrewolucjonizowały fotografię. Fotografia mobilna to jeden z najsilniejszych trendów ostatnich lat, który rośnie w siłę zarówno wśród profesjonalistów, jak i fotoamatorów. Aby uwiecznić ważne dla nas chwile na zdjęciach dobrej jakości, nie potrzebujemy już bowiem aparatu. Dzięki smartfonom możemy robić zdjęcia w każdej sytuacji, praktycznie bez ograniczeń – od zwykłego spaceru i wizyty w restauracji, poprzez rodzinne uroczystości, na dalekich podróżach kończąc. Galeria telefonu nie jest jednak najlepszym miejscem na przechowywanie wspomnień – jeśli nasz smartfon ulegnie zniszczeniu, zgubi się, czy zostanie ukradziony, wraz z nim przepadną także wszystkie zdjęcia. Na szczęście, możesz je ocalić, wywołując je wprost ze swojego telefonu!

APlikacja Empik Foto (1)

Aplikacja na smartfony Empik Foto jest mobilnym rozszerzeniem najpopularniejszego polskiego serwisu oferującego usługi fotograficzne. Pozwala ona na bezpośrednie wywoływanie zdjęć z telefonów, bez potrzeby przegrywania ich na komputer. Dzięki aplikacji możesz wywoływać nie tylko zdjęcia zrobione w danym momencie lub przechowywane w telefonie, ale także fotografie z Twoich kont w serwisach społecznościowych: Facebook, Instagram oraz Flickr. Wersja mobilna empikfoto.pl jest niezwykle intuicyjna i łatwa w obsłudze. Pozwala ona na kadrowanie zdjęć, a następnie wywoływanie ich w postaci odbitek, fotopuzzli lub fotoplakatów. Gotowe zamówienie można odebrać bez dodatkowych kosztów w jednym z ponad 200 salonów Empik w całej Polsce, opłacając go na miejscu. Dodatkowo, przez cały wrzesień odbitki 10×15 Premium w aplikacji mobilnej zamówić można w promocyjnej cenie – jedynie 23zł za 50 sztuk.

Aplikacja mobilna powstała z okazji 10. urodzin serwisu empikfoto.pl i jest obecnie dostępna na systemy operacyjne: Android i iOS. W dalszej fazie rozwoju powstanie również wersja dedykowana smartfonom z systemem Windows Phone. Szczegółowe informacje na temat aplikacji dostępne są tutaj: http://www.empikfoto.pl/aplikacja

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (135 głosów, średnia: 4,63 z 5)
zapisuję głos...