Uwielbiasz zakupy, ale szkoda Ci na nie czasu? Poznaj aplikację, dzięki której zakupy znów będą przyjemnością

Polacy coraz chętniej kupują w internecie. Jak podkreślają, to szybszy, wygodniejszy sposób, a przy okazji pozwala zaoszczędzić. Czy wiesz, że dzięki nowoczesnym rozwiązaniom płatniczym zakupy online mogą być jeszcze bardziej intuicyjne? Szybkie płatności kodami QR, mobilny portfel, a także innowacyjny marketplace przyjazny ekologii od teraz dostępne są w jednej aplikacji! Poznaj wszystkie zalety tego rozwiązania!

Zachowania zakupowe zmieniają się w mgnieniu oka

Według różnych raportów na temat polskiego rynku e-commerce, online zamawiamy już praktycznie wszystko. Od ubrań i butów, przez książki, elektronikę, akcesoria do wnętrz, na artykułach spożywczych kończąc. Jak Polacy kupują w sieci? Okazuje się, że:

  • zdecydowana większość przegląda oferty w domu, co czwarta osoba w pracy, natomiast co dziesiąta – w komunikacji miejskiej,
  • w odwiedzanym sklepie internetowym spędzamy niewiele czasu, bo średnio zaledwie 2 minuty i 30 sekund,
  • znaczna część ankietowanych przyznaje, że ze względów czasowych zdarza im się odkładać zakupy na później.

Fakt – konieczność wypełniania za każdym razem licznych formularzy z danymi potrafi skutecznie zniechęcić nawet tych najwytrwalszych. Co więc zrobić, aby kupowanie w internecie znów stało się przyjemnością? Z pomocą przychodzi ekologicznie odpowiedzialna aplikacja Pacific – innowacyjny produkt z branży fintech.

Czas – towar deficytowy w dzisiejszej rzeczywistości

Dzisiejszy klient kupuje coraz bardziej świadomie. Czyta opisy produktów, porównuje oferty i ceny. Świadomość w zakresie ekologii też rośnie – chętnie wspieramy ekologiczne inicjatywy, a za przyjazne środowisku produkty chcemy płacić więcej. Równolegle mamy coraz wyższe oczekiwania w kwestii metod płatności oraz dostawy. Liczy się już nie tylko bezpieczeństwo, lecz także wygoda i czas. To całkowicie zrozumiałe, bo ten ostatni to towar deficytowy w dzisiejszej rzeczywistości.

Kupowanie w internecie z natury trwa szybciej niż w sklepach stacjonarnych. Nie znaczy to jednak, że nie da się tego procesu jeszcze trochę usprawnić. Czasochłonne zakładanie kont, wypełnianie formularzy, wybór opcji dostawy i płatności sprawiają, że Ty również niekiedy rezygnujesz z zakupów? W takim razie czytaj dalej! Od teraz dzięki wykorzystaniu QR kodów zakupy online są jeszcze wygodniejsze.

Szybkie, proste, intuicyjne. Takie są zakupy z aplikacją Pacific

Innowacyjna, ekologicznie odpowiedzialna aplikacja to produkt typu all-in-one. Z jednej strony mamy tutaj nowoczesne rozwiązania płatnicze dla branży e-commerce. Z drugiej, mobilny system zarządzania finansami i modowy marketplace przyjazny ekologii – w ten sposób zyskujesz szybki dostęp do wielu produktów topowych marek z poziomu jednej aplikacji.

Sprzedający integruje swój sklep internetowy z aplikacją, a Ty otrzymujesz wygodną opcję płatności: kupowanie kodem QR. Zakupy kodem zrobisz także z social mediów lub innego miejsca w sieci. Jeśli więc na przykład zobaczysz na swojej ulubionej platformie społecznościowej wymarzony produkt opatrzony kodem QR, możesz go kupić szybko i wygodnie.

Jak to działa w praktyce? To proste!

  1. Skanujesz kod albo robisz screenshota.
  2. Jednym kliknięciem płacisz za towar – bez konieczności zakładania konta, wypełniania formularzy, bez dodatkowych przekierowań.
  3. I… gotowe! To już wszystko z Twojej strony, swoją transakcję zobaczysz w aplikacji.

Zarządzaj finansami z odpowiedzialną ekologicznie aplikacją

Widzisz kod QR na fakturze za prąd? Zeskanuj go i opłać rachunek jednym kliknięciem. Tutaj również nie musisz przepisywać żadnych danych. Zresztą z pomocą aplikacji nie tylko zrobisz szybki przelew za rachunki czy mieszkanie, ale też zapłacisz kartą przyjazną środowisku, a nawet rozliczysz się ze znajomymi na czacie. Od teraz przelewanie pieniędzy niczym nie różni się od przesyłania sobie zdjęć z imprezy lub wspólnego wypadu.

Pamiętaj też, że korzystając z ekologicznie odpowiedzialnej aplikacji, ratujesz oceany. 1% z każdej transakcji trafia do fundacji zajmujących się oczyszczaniem oceanów przede wszystkim z nadmiaru plastiku. Natura bardzo docenia takie gesty!

Ciesz się zakupami w nowoczesnym stylu

Śledź nowości i rób zakupy przyjazne ekologii w modowym marketplace oraz w social mediach. Z aplikacją Pacific kupowanie w sieci znów stanie się przyjemnością, a zarządzanie finansami jeszcze nigdy nie było takie proste. Przetestuj płatności kodami QR i ciesz się wygodnymi zakupami w nowoczesnym stylu!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (12 głosów, średnia: 4,42 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany