Uwielbiacie dobrą rozrywkę? Jesteście głodni przygody? Specjalnie dla Was „Klopsiki kontratakują”!

Z okazji zbliżającej się premiery, oczekiwanej kontynuacji smakowitych przygód Flinta Lockwooda, wszystkich spragnionych i głodnych rozrywki zapraszamy do wspólnej zabawy.

'Klopsiki kontratakuja'

Maszyna produkująca żywność z wody? Czemu nie? Wszyscy miłośnicy dobrych animacji od razu odpowiedzą jaki był tego skutek.  Deszcz cheeseburgerów, góry lodów pistacjowych, spadające z nieba spaghetti i, ścigająca pizza  …  A to tylko nieliczne przysmaki, które spowodowały niezwykłe zjawiska meteorologiczne w filmie „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe”.

Czy maszyna na pewno została zniszczona przez głównego bohatera ? Okazuje się, że nie.  Nadal działa. Los świata znów spoczywa w rękach Flinta, ponieważ jego wynalazek produkuje niebezpieczne jedzeniowo-zwierzęce hybrydy.  Maszynę koniecznie trzeba unieszkodliwić. Czy to się uda?

Mamy szczęście. Możemy to sprawdzić i znów spotkać się z bohaterem filmu, wynalazcą, którego pomysły czasem się sprawdzają, a czasem nie za bardzo.

Zapraszamy do smakowitej zabawy do:

 • Galerii Kazimierz w Krakowie (ul. Podgórska 34), w niedzielę 22 września od godz. 12.00 do godz. 19.00,
 • Manufaktury w Łodzi (ul. Drewnowska 58), w sobotę 28 września od godz. 12.00 do 19.00,
 • Pasażu Grunwaldzkiego we Wrocławiu (pl. Grunwaldzki 22), w niedzielę 29 września od godz. 12.00 do 19.00,
 • Galerii Bałtyckiej w Gdańsku (al. Grunwaldzka 141), w sobotę 5 października od godz. 12.00 do 19.00,
 • Galerii Malta w Poznaniu (Abpa Baraniaka 8), w niedzielę 6 października od godz. 12.00 do 19.00,
 • CH Arkadia w Warszawie (al. Jana Pawła II 82), w sobotę 12 października od godz. 12.00 do 19.00.

Włączcie się w wir pysznej rozrywki. Każdy nienasycony smakosz znajdzie coś dla siebie.

Tak jak Flint spróbujmy przepłynąć śniadaniowe bagna, przejść papudzunglę czy przebyć cukierkową górę.  To nic trudnego. To bułka z ciastem. I możliwość wygrania ciekawych nagród.

Porwie nas istne tornado gier i zabaw

Będziemy mieli okazję tworzyć z balonów przedziwne postaci, które pojawiły się za sprawą maszyny Fliinta. Będziemy robić m.in. takodyle, szympagrysy, hipomniaki czy takobestię.

Zarówno dzieci jak i rodzice, w specjalnie zrobionej na tę okazję strefie filmowej,  będą mogli przypomnieć sobie film „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe”.  Na pewno zgłodnieją po obejrzeniu spadających z nieba ton wybornego jedzenia. Na to też mamy rozwiązanie. Zadbamy o ukojenie burzy kubków smakowych. Wszystkich głodnych kolejnych wrażeń zapraszamy do  wyjątkowej strefy kulinarnej.

W strefie tej wcielimy się nie tylko w kucharzy, ale i w naukowców. W trakcie imprezy do dyspozycji dzieci i rodziców oddana będzie strefa kulinarna, gdzie pod okiem profesjonalnego kucharza będą mogli wdrożyć się w tajniki przyrządzania zmutowanych ciastek czy lodów. Puścić wodze fantazji w dekorowaniu zrobionych przez siebie lizaków.

Nie będzie to tylko zwykłe gotowanie.  Flint jest niezwykłym naukowcem, dlatego my też wprowadzimy dzieci w świat nauki połączony z naturą . Doświadczony kucharz wraz z chętnymi uczestnikami apetycznych warsztatów, wykonają pokazy kuchni molekularnej.  Wykorzystają wiedzę naukową w kuchni.  Celowo wywołamy nawałnicę reakcji chemicznych i fizycznych, aby pokazać jak opanować naukę na kuchennym blacie, otrzymać czyste smaki, niekiedy w bardzo zaskakujących zestawieniach.  Wykonamy pomarańczowe spaghetti i zaserwujemy je w kiwi.  Czyż to nie jest czysta fantazja kulinarna?

A czy mieliście okazję przyrządzać  drinki molekularne?  Napoje, które dymią ..

Tylko teraz dzięki dystrybutorowi filmu „Klopsiki kontratakują,,” będzie takowa okazja.

Wchodząc w świt klopsikowych imprez niewątpliwie znajdziecie się w epicentrum nawałnicy jedzenia, zabawy i nauki. To także jedyna okazja aby zostać fotoreporterem klopsików i innych zjawisk pogodowych. Weźcie aparat i utrwalcie huragan radości wszystkich uczestników zabaw.   W końcu „Klopsiki kontratakują”.

Już od 11 października, w kinach będziecie mogli obejrzeć film „Klopsiki kontratakują”. Przekonajcie się sami czy czeka nas globalna zagłada.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (157 głosów, średnia: 4,40 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. bbo  20 września 2013 19:34

  W dużych miastach jest mnóstwo ciekawych propozycji dla dzieciaków. Na szczęście w tych mniejszych również zaczyna się coś dziać.

  Odpowiedz
 2. efffciaa  17 marca 2016 13:07

  Oglądaliśmy z synem tą bajkę , kurcze jak się ma dzieciaczki w wieku „bajkowym” to zna się lepiej na bajkach , niż na filmach fabularnych . Powiedzcie mi też tak macie ?

  Odpowiedz
 3. mama_kazala  20 maja 2016 15:09

  hahahahahahha

  Odpowiedz
 4. stokrotkapolna  8 listopada 2016 16:21

  Fajowe!!!!!!!

  Odpowiedz
 5. xt125x  11 grudnia 2016 23:26

  Widziałam obie części i obie są świetne. Oglądałam je już nawet kilka razy. Polecam nie tylko dzieciom.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany