Urządzamy pokój dla małego pirata

Żegluga na morzu z banderą powiewającą na wietrze, papuga na ramieniu i palące słońce – tego wszystkiego twoje dziecko potrzebuje, by poczuć się jak prawdziwy pirat. Jeśli jednak nie jesteś w stanie spełnić wyżej wymienionych oczekiwań, optymalnym rozwiązaniem będzie urządzenie pokoju szkraba w iście pirackim stylu. Ty, mając swojego małego rozbójnika pod własnym dachem, będziesz o niego spokojna, a on dumnie będzie trzymał wartę na swoim wymarzonym okręcie.

 Pokoj malego pirata (2)

Pokój pirata jest najlepszym rozwiązaniem dla dziecka, które marzy o morskich przygodach i wyprawach w poszukiwaniu skarbów. Kolekcja Nostalgia marki Pinio idealnie wpasowuje się w ten motyw. Jej rustykalny charakter i niepowtarzalne, wykończenia w stylu retro, inspirowane są statkami żeglugi dalekomorskiej. W ofercie znajdują się między innymi łóżka z wysuwanymi szufladami, czy drewniane skrzynie na skarby twojego dziecka. A przecież nic bardziej nie kojarzy się z pirackimi eskapadami, czy korsarskimi odkryciami, niż skrzynie pełne złota i innych bezcennych łupów ;)!  Kto wie, może właśnie za sprawą tego gadżetu twoja pociecha nauczy się sprzątać swoje rzeczy po skończonej zabawie?

Pokoj malego pirata (1)

W kolekcji Nostalgia nie mogło też zabraknąć elementów dekoracyjnych, które nadadzą dziecięcemu pokojowi nautystyczny klimat. W końcu czy można być postrachem mórz i oceanów nie posiadając takich akcesoriów, jak mapy skarbów, miecze, czy pirackie czapki? Na dalekomorskiej wyprawie przydadzą się też koce z motywem pirackiej czaszki, poduszki inspirowane odcieniami morskiej toni, zegary pomagające kontrolować czas podróży, czy oświetlenie niezbędne do wieczornego studiowania ksiąg pokładowych.

Pokoj malego pirata (3)

We wszystkich kolekcjach Pinio elementem równie ważnym co wygoda i piękny design jest bezpieczeństwo, co jest faktem na wagę złota dla każdej mamy, a zwłaszcza tej, która troszczy się o małego pirata ;). Meble tej marki w ciągu dnia będą inspirować malucha do kolejnych odkryć i podbojów, a wieczorem pozwolą spać spokojnie nie tylko Twojemu małemu kapitanowi, ale także tobie.

Nie potrzebujesz mapy skarbów, aby znaleźć ofertę Pinio, wszystkie dostępne kolekcje znajdziesz na stronie marki: http://www.pinio.com.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (200 głosów, średnia: 4,36 z 5)
zapisuję głos...