Urodzeni szczęściarze – 4 znaki zodiaku, którym wszystko się udaje

O niektórych ludziach mówi się, że są „w czepku urodzeni”. Fortuna zdaje się być ich nieodłącznym towarzyszem i nawet jeśli wskutek złych decyzji wpadną w tarapaty, szczęśliwy zbieg okoliczności szybko zaprowadza w ich życiu ład. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę, że ową „aurę ochronną” mogą budować układy gwiazd, pod jakimi przyszło się na świat. Sprawdź, którym znakom zodiaku sprzyja astrologia!

4 z 12 znaków zodiaku to urodzeni szczęściarze. Wystarczy, że wyjdą na ulicę, a zaraz znajdują pod nogami zgubione przez innych monety, pierwsze zauważają najbardziej atrakcyjne promocje, w ostatniej chwili wsiadają do ruszającego ze stacji pociągu i spotykają partnerów na całe życie kiedy raz w roku zdecydują się przyjść na domówkę do znajomych. Sprawdź, czy Twój astrologiczny symbol zalicza się do czwórki farciarzy!

szczęściarze

www.pixabay.com

Urodzeni szczęściarze – 4 znaki zodiaku, którym wszystko się udaje

 

Byk

giphy.com

Cierpliwość w dążeniu do celu i wybredna postawa Byków mogą irytować otoczenie, ale na dłuższą metę przynoszą osobom spod tego znaku same korzyści. Długo poszukujący Byk przyciąga w końcu do siebie same pozytywne i przyjemne doświadczenia. Niczym magnes ściąga wszystko, co najlepsze – zagraniczne wyjazdy, luksusowe przedmioty, piękne ubrania i oczywiście urodziwych partnerów. Mimo to nadal wydaje się nieusatysfakcjonowany. Trudno docenić to, co przychodzi z taką łatwością…

 

Bliźnięta

giphy.com

Bliźnięta mogą pochwalić się szczęściem do ludzi. Towarzyskie, błyskotliwe, obyte w świecie i fenomenalne w roli mówców, prędko zjednują sobie otoczenie i są w stanie dogadać się praktycznie z każdym. Dobrzy biznesowi partnerzy i przyjaciele na całe życie to dla nich norma. Co więcej, Bliźnięta potrafią celebrować codzienne życie i rzadko popadają w melancholię. Napędzają je wrodzone pozytywne wibracje.

 

Lew

giphy.com

Lwy podchodzą do życia z dużą dozą luzu i dystansu. Wiecznie roześmiane i niefrasobliwe, potrafią spiąć się, gdy do głosu dochodzi ich ambicja, a na horyzoncie pojawia się możliwość rywalizacji. Często wiedzie się im w konkursach i loteriach. Odważnie podejmują też wielkie wyzwania, gdyż ich otwartość i kreatywność pomaga w realizacji najśmielszych przedsięwzięć. Wrodzony urok osobisty przyciąga do nich atrakcyjnych i mądrych życiowo partnerów.

 

Panna

giphy.com

Osoby urodzone pod tym znakiem zawsze spadają na cztery łapy, mimo iż na skutek swojego gapiostwa nieustannie muszą odkręcać jakieś sprawy, szukać zgubionych przedmiotów i wyjaśniać nieporozumienia. Towarzyszy im także szczęście do pieniędzy – na loterii potrafią „rozbić bank”, a wydawane lekką ręką banknoty jakimś cudem prędko wpływają z powrotem do ich portfeli.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (181 głosów, średnia: 4,25 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. MarciaMarcia  16 grudnia 2018 00:28

  Fajnie 😊

  Odpowiedz
 2. Hidari11  16 grudnia 2018 08:57

  Ciekawe, jak to jest z Wodnikiem.

  Odpowiedz
  • Tara  16 grudnia 2018 20:24

   Małżeństwo mi się udało, syn też, aczkolwiek leń i truteń 😉 Chyba się zgadza :p
   A tak serio…nie wierz w takie pierdoły 😉

   Odpowiedz
 3. Wusia  16 grudnia 2018 12:35

  Jestem spod innego znaku, ale nie narzekam .

  Odpowiedz
 4. A. czy  16 grudnia 2018 18:55

  zgadzam się 🙂

  Odpowiedz
 5. sylwiawes  18 grudnia 2018 15:44

  Ciekawe 🤔

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany