Unikalne breloczki od LOFT37.PL

Projektantki marki LOFT37.PL nieustannie poszukują nowych wyzwań. Stąd kolekcja niepowtarzalnych breloczków inspirowanych czworonożnymi przyjaciółmi. Projekt został stworzony wspólnie z marką ekskluzywnych, ręcznie produkowanych lalek LALOUSHKA.

Unikalne breloczki od LOFT37.PL

Joannę Trepkę i Paulinę Adę Kalińską, projektantki i właścicielki marki LOFT37.PL, oprócz wielkiej namiętności do butów łączy również miłość do domowych zwierząt. Stąd pomysł stworzenia kolekcji oryginalnych, mini breloczków z wizerunkami kudłatych przyjaciół. LALOUSHKA – marka kolekcjonerskich lalek stała się idealnym partnerem, do stworzenia luksusowych dodatków LOFT37.PL w stylu handmade. Obie firmy łączy kreatywność, pasja tworzenia, a także dbałość o najwyższą jakość ręcznie wytwarzanych produktów. Breloczki z kolekcji „NA CZTERECH ŁAPACH” to modny gadżet przypinany do kluczy, torebki czy telefonu. To doskonała propozycja dla wszystkich zainteresowanych modą, którzy cenią najwyższą jakość i niepowtarzalność. W kolekcji dostępnych jest pięć breloczków z propozycjami projektantek, w których wykorzystały wizerunki zwierząt swoich, bądź swoich przyjaciół. Oczywiście, oprócz tego każdy może stworzyć breloczek z podobizną własnego przyjaciela. Wystarczy że dysponuje zdjęciem pupila w dobrej rozdzielczości. Unikalne breloczki wykonane są ze skóry i luksusowych materiałów, a dostępne w butiku on-line www.loft37.pl. Kosztują 80 zł w wersji proponowanej przez projektantki, a breloczek z własnym zdjęciem – 120 zł.

LOFT37.PL Czesia

LOFT37.PL pies Kingi i Antka

LOFT37.PL pan Sioban

LOFT37.PL kot Grzmot

LOFT37.PL Misza

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (120 głosów, średnia: 3,98 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. marttoolla  6 lipca 2012 08:22

  kurcze super- musze takie sprawic kumplowi policjantowi ze zdeciem jego MAXA-bombiarza

  Odpowiedz
 2. m258  6 lipca 2012 10:11

  a mi jakoś nie przypadły do gustu szczególnie…

  Odpowiedz
 3. diablik  6 lipca 2012 15:19

  za 8 dych?

  Odpowiedz
 4. m258  25 listopada 2016 18:50

  niezbyt mi się to podoba, trochę kicz, może nawet nie trochę, średni mi się takie cos podoba, zresztą jie przepadam za brelokami jeszcze z jakimiś kolorowymi kamyczkami

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany