Nowa kampania treningowa Under Armour wiosna lato 2016

Twarzą najnowszej kampanii Under Armour wiosna lato 2016 została Gisele Bündchen, a męskiej linii –  olimpijczyk Michael Phelps.  Zapraszamy do galerii z nowymi, sportowymi propozycjami marki na obecny sezon. 

 

Under Armour wiosna lato 2016 log

  Jeśli umiejętnie kierujesz swoimi możliwościami, zwiększasz własne szanse na zwycięstwo i osiągnięcie celu. Zgodnie z tą maksymą, Under Armour w najnowszej kampanii na sezon wiosna/lato 2016 namawia „Rule Yourself” i zapewnia „I will”. W ten sposób każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania, jest
w stanie znaleźć sam w sobie wystarczającą motywację do działania i zapanować nad ciałem i umysłem w zdobywaniu mistrzowskiej formy. Prawdziwy trening trwa nieprzerwanie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – zaczyna się w głowie od odpowiedniego nastawienia, a przekłada się na wciąż zwiększające się możliwości fizyczne.

Wie coś o tym Michael Phelps – najbardziej utytułowany Olimpijczyk w historii, przygotowujący się do pobicia kolejnych rekordów w pływaniu podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku. Wie o tym także Gisele Bündchen – światowej sławy modelka, a zarazem spełniona żona, mama dwójki dzieci, która udowadnia, że można sięgnąć po mistrzowską formę fizyczną, niezależnie od tego kim się jest i co do tej pory udało się osiągnąć. Nie bez przyczyny to właśnie oni zostali ambasadorami marki Under Armour, która na ich przykładzie pokazuje, że proces przygotowań do, być może najważniejszego starcia, jest równie ważny, jak sam moment walki. Amerykańska marka, słynąca z najbardziej innowacyjnej technologicznie odzieży treningowej towarzyszy sportowcom na każdym etapie przygotowań oraz na każdym poziomie zaawansowania.

W najnowszej kolekcji treningowej Under Armour znaleźć można wybór odzieży i obuwia zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Poza atrakcyjnym wzornictwem, pełnym energetyzujących kolorów, główny nacisk położony został na funkcjonalne rozwiązania. Dzięki technologii CoolSwitch – widocznej jako warstwa o krystalicznym wzorze – natychmiastowo zostaje usunięty nadmiar ciepła, a ciało doznaje przyjemnego chłodu. W ten sposób ubranie staje się sprzymierzeńcem skutecznego treningu, aby osiągnąć w tym samym czasie jeszcze więcej. Wśród propozycji na uwagę zasługuje także obuwie dostosowane do rodzaju aktywności sportowej. Dla kobiet szczególnie wyróżniają się modele: Charged Stunner – z przewiewnego materiału z syntetycznymi wstawkami zwiększającymi stabilność stopy oraz Studio Lux – wykonane w ultralekkiej, całkowicie bezszwowej technologii Speedform, inspirowanej kombinezonami astronautów, a wykonanej z materiału wykorzystywanego do szycia biustonoszy sportowych. Dla mężczyzn przygotowano model Charged Ultimate wykonany w technologii ClutchFit, która odpowiada za idealne dopasowanie do kształtu stopy, dając uczucie „drugiej skóry”.

Zapraszamy do galerii: Nowa kampania treningowa Under Armour wiosna lato 2016

Under Armour wiosna lato 2016 (1)

Under Armour wiosna lato 2016 (2)

Under Armour wiosna lato 2016 (3)

Under Armour wiosna lato 2016 (4)
Under Armour wiosna lato 2016 (6)

Under Armour wiosna lato 2016 (7)

Under Armour wiosna lato 2016 (8)

Under Armour wiosna lato 2016 (9)

Under Armour wiosna lato 2016 (10)

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (172 głosów, średnia: 4,42 z 5)
zapisuję głos...