Paryski Tydzień Mody wystartował. Zobaczcie najciekawsze uliczne stylizacje Paris Fashion Week 2018!

24 września rozpoczął się Paryski Tydzień Mody – najważniejsze doroczne wydarzenie na planecie fashion. Już pierwszy dzień światowego święta mody podtrzymał pozycję lidera, jaką Paris Fashion Week cieszy się wśród wszystkich Modowych Tygodni. Imprezę otworzył spektakularny pokaz kolekcji Christiana Diora, podczas którego modelom towarzyszyli tancerze a z nieba spadały płatki kwiatów. Ci, którzy nie mieli możliwości uczestniczenia w zamkniętych widowiskach mogli jednak chłonąć ich klimat, oglądając gości Tygodnia przechadzających się ulicami. Teraz i Ty możesz poczuć tę niezwykłą atmosferę. Zobaczcie zdjęcia fashionistek „wyłapanych” przez fotografów podczas paryskich spacerów!

Roztańczony pokaz kolekcji Christiana Diora na sezon wiosna lato 2019 zainaugurował Paryski Tydzień Mody w wielkim stylu. Nie mniejsze wrażenie wywarł też na widzach pokaz ekscentrycznych projektów Gucciego, inspirowanych teatrem eksperymentalnym Leo de Berardinisa i Perli Perragallo oraz słynnymi modowymi akcentami z przełomu lat 60. i 70. W czasie, gdy zgromadzeni na wydarzeniu goście skupiają uwagę na wizjach reprezentantów najważniejszych domów mody, show dla przyglądającej się wszystkiemu z boku publiczności odbywa się zupełnie gdzie indziej – na ulicach i w parkach wokół festiwalu. Specjalnie dla Was wybraliśmy najbardziej „kolorowe ptaki”. Zobaczcie najciekawsze uliczne stylizacje Paris Fashion Week 2018!

Paryski Tydzień Mody wystartował. Zobaczcie najciekawsze uliczne stylizacje Paris Fashion Week 2018!

Paris Fashion Week dla trendsetterów jest tym czym dla dzieci wizyta w sklepie z zabawkami (i to takim, gdzie oprócz misiów, piłek i puzzli można przebierać w perukach, kostiumach postaci z bajek i akcesoriach hand made). Dziesiątki pokazów przygotowanych z wielkim rozmachem – z gościnnym udziałem gwiazd, iluminacjami czy fantazyjnymi konstrukcjami na wybiegach – projekty haute couture, spotkania z projektantami i top modelkami przyciągają fashionistów jak magnes. Pragnąc wyrazić w stylizacjach własną osobowość, dobrze zaprezentować się przed gronem fotoreporterów i wyróżnić się z tłumu, pojawiają się wówczas na ulicy w oryginalnych outfitach, które warto podpatrywać, by zaczerpnąć z nich dla siebie trochę inspiracji. Tym razem w oko wpadły nam rozkloszowane, zwiewne i niemal „uskrzydlone” maxi dress, oryginalne gorsety, niespodziewane zestawienia faktur i motywów, a ponadto szeroki wybór torebek dobranych do stylizacji na zasadzie kontrastu. Zobaczcie, jakie stroje można w tej chwili zobaczyć na paryskich ulicach!

Oto kilka najładniejszych ulicznych stylizacji Paris Fashion Week 2018:

 

Jak podobają się Wam uliczne stylizacje Paris Fashion Week 2018? Czy chciałybyście zobaczyć się w którejś z nich? Jak zawsze czekamy na komentarze naszych Czytelniczek!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (249 głosów, średnia: 4,36 z 5)
zapisuję głos...