Przewodnik zakupowy: akcesoria i ubrania z kreskówkami z sieciówek i sklepów internetowych

Dawniej ubrania i akcesoria z postaciami z kreskówek były zarezerwowane głównie dla dzieci. Wśród dorosłych chętniej nosiły je Amerykanki, podczas gdy my sięgałyśmy po nie raczej przy okazji imprezy tematycznej, wybierania zabawnej piżamy, ewentualnie prześmiewczego elementu garderoby, na którym bajkowym postaciom projektanci dorabiali „niegrzeczne” akcesoria czy napisy. Teraz kreskówki z naszego dzieciństwa znów są na topie i możemy oficjalnie ujawnić swoje bajkowe preferencje!

Wraz z kinową tendencją na przekształcanie słynnych filmów animowanych na fabularne, która objęła produkcje takie jak „Dumbo”, „Król lew” czy „Alladyn”, do sklepów powróciły akcesoria i ubrania z kreskówkami. Jeśli więc nadal macie w sobie wewnętrzne dziecko i uwielbiacie oglądać bajki z własnymi pociechami, siostrzenicami czy bratankiem, podpowiadamy, gdzie już teraz kupicie koszulkę, bluzę lub torebkę do swojej kreskówkowej stylizacji!

ubrania z kreskówkami

kolaż własny redakcji, zdjęcia ze stron sklepów, do których odwołujemy w artykule

Przewodnik zakupowy: akcesoria i ubrania z kreskówkami z sieciówek i sklepów internetowych

Choć większość z nas od dzieciństwa oddziela niemal cała „epoka”, wciąż miło jest powrócić myślami do beztroskich lat, kiedy największym problemem była klasówka z matematyki i brak zainteresowania kolegi z podwórka naszą osobą. Mamy zresztą naturalną skłonność do wybierania sobie jakiejś bajki lub bohaterki, z którą w dzieciństwie się utożsamiamy. Dzięki temu po latach nadal potrafimy bez wahania wskazać ulubioną kreskówkę. Dla mnie zdecydowanie jest to „Alicja w Krainie Czarów”, choć z rozrzewnieniem wspominam też „Muminki” czy japońskie „Dragon Ball” i „Czarodziejkę z Księżyca”. W starym kinie, gdzie popcorn był rzadko spotykaną atrakcją, a projektor potrafił zaciąć się w połowie, największe wrażenie zrobił na mnie za to „Król lew”, którego oglądałam z całą klasą.

Dlaczego by więc nie skusić się na koszulkę z jednym z tych motywów i nie zestawić jej z dżinsami i szpilkami, tworząc już nie dziecięcą, a bardzo kobiecą kombinację? Pamiętajcie, że kolorowe nadruki odmładzają i oczywiście pokazują, że macie dużą dozę dystansu do siebie i świata. Zobaczcie, jakie modele przygotowały dla Was popularne sieciówki!

 

Oto najładniejsze akcesoria i ubrania z kreskówkami:

 

Koszulka z Simbą z „Króla Lwa” – Stradivarius, 59,99 zł

 

Koszulka z Bulmą z „Drgon Ball” – Bershka, 59,99 zł

 

Bluza z koniem BoJackiem – Fail Fake, 160 zł

 

 

T-shirt z Ursulą z „Syrenki Ariel” – Reserved, 39,99 zł

 

Nerka z Bartem Simpsonem – Gawka made by hand, 83 zł

Crop top z postaciami Disneya – Bershka, 59,99 zł

 

Czarne kolarki z motywem Myszki Miki – Zara, 59,90 zł

 

Krótka szara bluza z rodziną Simpsonów – Sinsay, 59,99 zł

 

Ciemnoszara torba typu shopper z „Alicją z Krainy Czarów” – Zara, 59,90 zł

 

Koszulka z kultowym spranym wizerunkiem Myszki Miki – Stradivarius, 59,99 zł

 

Koszulka z Timonem i Pumbą z „Króla Lwa” – Zara, 59,90 zł

 

T-shirt z „Syrenką Ariel” – Stradivarius, 59,99 zł

 

Etui na telefon z postaciami Disneya – Bershka, 34,90 zł

 

Koszulka z postarzanym nadrukiem z „Alladyna” – Cropp, 49,99 zł

 

Komiksowa shopperka z „Myszką Miki” – Zara, 59,90 zł

 

Różowa koszulka z kotem z Cheschire z „Alicji…” – Zara, 59,99 zł

A którą bajkę Wy przypominacie sobie nawet po latach? Może zdążyłyście już obejrzeć ją ze swoimi dziećmi? Jaką postać mogłybyście nosić na bluzce lub torebce? Jesteśmy bardzo ciekawe!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (181 głosów, średnia: 4,49 z 5)
zapisuję głos...