Ubrania w stylu marynarskim od MOODO – NAUTICAL SUMMER

Styl marynarski jest w modzie odkąd tylko wprowadziła go do damskiej garderoby Coco Chanel. To jej możemy zawdzięczać biało-granatowe ubrania w paski zestawiona np. z czerwonymi spodniami. Nową interpretację tego stylu możemy obejrzeć w kolekcji MOODO – NAUTICAL SUMMER. To kolekcja, która prezentuje nam ubrania w stylu marynarskim w nowoczesnym i kobiecym stylu.

 Zobacz także: Stroje kąpielowe 2015 – ANITA COMFORTNAUTICAL SUMMER_MOODO (2)
NAUTICAL SUMMER_MOODO (6)

W kolekcji NAUTICAL SUMMER można znaleźć dziewczęce formy, zaczynając od spodni rurek po koszule oraz gustowne apaszki czy spódnice. Linia nasuwa skojarzenia z nordyckim latem, ciepłym i słonecznym lecz przełamanym chłodną kolorystyką. Nordyckie Nautical charakteryzuje łączenie koloru blue w różnych odcieniach od błękitu, po granat czy jeans z białym często w towarzystwie czerwieni. Dominującymi motywami są paski szerokie w klasycznym marynistycznym zestawieniu kolorystycznym jak również w cukierkowych kolorach żółci, pomarańczu czy turkusu. Wśród klasycznych fasonów spodni pojawiają się najmodniejsze w ostatnich sezonach ,,boyfriendy” czy ,,szwedy”.

NAUTICAL SUMMER_MOODO (4)

Polecamy również: TAKI POKAZ Joanny Klimas na warszawskim Muranowie

Nie zabraknie też charakterystycznych motywów: kotwic i pasków, to właśnie one w towarzystwie odcieni niebieskiego i granatu łączonych z bielą nadają ton tematycznej linii.

Modne akcenty marynarskie to nowoczesny i letni pomysł na siebie. Sprawdza się każdego lata niezależnie od okazji, a jego ponadczasowość w nawiązaniu z nowoczesnym ujęciem modowego tematu,  gwarantuje stylowy i elegancki look.

NAUTICAL SUMMER_MOODO (8)

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (249 głosów, średnia: 4,33 z 5)
zapisuję głos...