Typy podrywaczy wakacyjnych: przedstawiamy TOP 5

Spis treści:

Planujesz urlop? Pamiętaj, że niezależnie od tego, gdzie się wybierzesz, na pewno spotkasz niejednego wakacyjnego podrywacza! Jego sposoby przytulania, komplementy, wyszukane teksty na podryw i przeciągłe spojrzenia burzą spokój w duszy niejednej kobiety. Przedstawiamy listę najciekawszych z nich. Gwiazda kurortu, paker, a może świeży rozwodnik? Oto typy podrywaczy wakacyjnych, które najczęściej ubarwiają letnie wyjazdy. Jest to oczywiście nasz ranking z przymrużeniem oka: czytajcie i uśmiechajcie się. 🙂 Warto jednak zachować dystans, gdy chociaż kilka cech z niżej opisanych zdarzy Ci się zaobserwować.

typy podrywaczy

pixabay.com

Trochę więcej na temat flirtu przeczytasz w naszych poniższych poradnikach

Typy podrywaczy wakacyjnych

Każdy z tych typów potrafi na swój sposób osiągnąć cel: dać kobiecie poczucie, że cały świat przestał istnieć, że liczy się tylko ona. Dążą do tego,  by „oddzielić ją od stada” i skoncentrować na sobie. Ci panowie wiedzą, że kobiety chcą poczuć się bezpiecznie i że „możesz na mnie polegać” to słowa, którymi zawsze uda się uwieźć płeć piękną.

1) Gwiazda kurortu

typy podrywaczy wakacyjnych

giphy.com

Niezależnie od tego, czy spędzasz urlop we Władysławowie, czy Zakopanem, na pewno na niego trafisz. Przystojny, uśmiechnięty, wygadany. Dumnie przechadza się uliczkami i promenadami kurortów. To wakacyjny Casanova, na którego ukradkiem zerkają wszystkie turystki. Podoba się urlopowiczkom z hotelu, żartuje z recepcjonistkami, jest ulubieńcem pani z pobliskiego sklepiku. Kocha wszystkie kobiety świata i dla każdej ma wyszukany komplement. Dla Ciebie także jest miły, śle intrygujące spojrzenia oraz uśmiechy. Mimo to warto na niego uważać! Gwiazda kurortu doskonale zdaje sobie sprawę z własnej atrakcyjności. Nie tylko na ciebie działa jego urok, poza tym nie wiadomo, co się kryje za piękną fasadą.

2) Fan Disco-Polo

typy podrywaczy wakacyjnych

giphy.com

Puszcza ulubione przeboje z telefonu nie tylko na plaży, ale też podczas spaceru promenadą, czy górskiej wędrówki. Potrafi zepsuć każdą atmosferę i skutecznie zatruć urlop. Nie zważa na oburzone, karcące spojrzenia. Chętnie podryguje do swoich hitów. Uważa się za króla każdej wakacyjnej imprezy. Jak mu wpadniesz w oko, to nie ma zmiłuj! Tylko Cię zobaczy, zaraz zacznie sypać tekstami z najgorszych koszmarów. Od „przez Twe oczy zielone oszalałem” zaczynając. Na pewno zaproponuje Ci podwózkę swoją podrasowaną bryką. Zastanów się dobrze, bo zimny łokieć, spojler, naklejki z promieniami, podkręcony bas oraz podświetlane podwozie, to tylko początek!

Typy podrywaczy wakacyjnych

Tych facetów z pewnością spotkasz podczas wakacji. Jakie są ich cechy szczególne? Czym się wyróżniają? Poniżej przedstawiamy kolejne typy podrywaczy wakacyjnych.

 

3) Paker

typy podrywaczy wakacyjnych

giphy.com

Opięta koszulka na ramiączkach wygląda jakby miała zaraz pęknąć. Wydaje się, że jest znacznie za mała, ale ten mężczyzna się tym nie przejmuje. Według niego krój doskonale podkreśla mięśnie. Stylizację dopełniają sportowe ubrania znanych marek oraz żel na włosach. W nadmorskiej dyskotece łatwo pomylić go z ochroniarzem. Paker jest dumny ze swojego ciała i zupełnie zapatrzony w siebie. Ogląda się tylko za dziewczynami, które wyglądają jak z okładki czasopism. Nie ma zbyt wiele do powiedzenia. Raczej nie porozmawiasz z nim o sztuce współczesnej czy literaturze. Może ożywi się przy temacie polskiego kina sensacyjnego. Ciekawe, czy potrafi odróżnić kaczkę od gołębia. 😉

4) Romantyk

typy podrywaczy wakacyjnych

giphy..com

Jego znakiem firmowym jest utkwiony w oddali wzrok i gitara. Na początku będzie grał obojętnego i tajemniczego. Jak tylko zdobędzie Twoje zainteresowanie, chętnie opowie o swojej poranionej duszy i nieszczęśliwej miłości. Będzie wymagał nieustannego zainteresowania, pocieszania oraz zapewniania o swojej wyjątkowości. Zamęczy Cię swoim pesymizmem i długimi, nudnymi historiami ze swojego życia. Lepiej omijaj go szerokim łukiem.

5) Świeży rozwodnik

typy wakacyjnych podrywaczy

giphy.com

Nieporadny i zabawny. Ma do siebie dystans. Jego zainteresowanie może Ci pochlebiać. Nieśmiało zagaduje w holu hotelu, rozkłada ręcznik w pobliżu lub wybiera się na wędrówkę w tę samą stronę? Czujesz, że jesteś w kręgu jego zainteresowania i wydaje Ci się, że to niezły wybór. Ten mężczyzna z pełnym entuzjazmem podchodzi do pomysłu randki oraz odprowadza Cię wieczorem pod same drzwi Twojego pokoju. Niestety ostatnie o czym obecnie myśli, to poważny związek.

Przeczytaj także o innym typie podrywacza – jakim jest softboi – wrażliwy romantyk i intelektualista, chętnie noszący ubrania w stylu vintage:

Softboi to nowy typ niebezpiecznego podrywacza. Kim jest i jak działa?

Softboi to nowy typ niebezpiecznego podrywacza. Kim jest i jak działa?

Wysyp randkowych aplikacji spowodował, że powstały zupełnie nowe typy podrywaczy. Jednym z nich jest softboi - wrażliwy romantyk i intelektualista, chętnie noszący ubrania w stylu vintage i markowe buty do kompletu. Czyta wyłącznie dobre książki,

A jakie typy podrywaczy wakacyjnych znacie? Jakie mają triki? Podzielcie się spostrzeżeniami i ciekawymi historiami! Jeśli nabrałyście ochotę poznania któregoś z wymienionych typów, a nie wiecie jak się do tego zabrać – mamy dla Was instrukcje, jak  olśnić, zafascynować i oczarować chłopaka:

Jak poderwać faceta – 10 skutecznych sposobów

Jak poderwać faceta – 10 skutecznych sposobów

Jak poderwać chłopaka, mężczyznę, kolegę z pracy? - takie pytanie zadaje sobie wiele z nas. Jedną z najtrudniejszych bowiem rzeczy na temat poznawania mężczyzn, jest faktyczne ich poznanie. Wiele z nas spotyka przystojnych facetów w

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (183 głosów, średnia: 4,67 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Magdalena  20 lipca 2022 19:29

    Ojej to prawda. Najgorsze świeże rozwodniki . Desperackie i agresywne czasem. A jeszcze gorsze żonate stworzenia szukajace ’ przyjaciółek '…;)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany