Tyle słońca w całym mieście – promienna stylizacja na wiosenną randkę

Zbliżają się ciepłe dni, a wraz z nimi żywe kolory, które powinny zagościć również z naszych stylizacjach. A jeśli taki optymistyczny look podkreślimy dodatkowo wyjątkowymi, widocznymi z daleka kolczykami, nikt nie przejdzie obok nas obojętnie. Radosna i pewna siebie rozproszysz wokół same pozytywne fluidy, które sprawią, że cały męski świat będzie marzył o randce z Tobą. Masz już partnera? To nie przeszkoda w randkowaniu pod gołym niebem z miłością twojego życia!

Dzisiejsza stylizacja przywodzi na myśl właśnie ciepłe, słoneczne dni. Kobieta, która wystąpi w takim wydaniu bez wątpienia ma poczucie stylu, szyk i mnóstwo radości w sobie. Nie da się nie zauważyć żółtej spódnicy retro, z geometrycznym ścięciem i ozdobną kokardą. Pod ołówkowy krój chowamy koszulę w modne w tym sezonie paski. Styl podkreślą półbuty z kokardką, a nieco do przeszłości przeniosą okulary muchy. Nic nie pojawia się na szyi, bo na uszach jest już wystarczająco dużo. To kolczyki w kształcie listków lub geometrycznych wzorków – jak kto woli. Ważne, że są widocznej wielkości i pięknie grają z całością.

W dzisiejszych Trendach Dnia wyróżniamy magart. Serdeczne gratulacje!

#lokknakolczykiXXL

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:
#denim
#lokknakolczykiXXL
#artystycznie
#looknaramiona
 
Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (70 głosów, średnia: 4,49 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. macierzanka  25 lutego 2019 19:38

    Świetna stylizacja.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany