Trzymaj się ciepło i … pomagaj! – patronat medialny KobietaMag.pl nad akcją charytatywną w coffeeheaven

Już dzisiaj w kawiarniach coffeeheaven i COSTA by coffeeheaven startuje wyjątkowa akcja charytatywna „Trzymaj się ciepło!”. Na czym polega?

Tegoroczna zima minie nam pod hasłem „Trzymaj się ciepło!”. Już dzisiaj w kawiarniach coffeeheaven i COSTA by coffeeheaven startuje wyjątkowa akcja charytatywna. Cały zysk ze sprzedaży 50 000 świątecznych ozdób pierniczkowych dostanie przekazany Fundacji „Dr Clown”, która pomaga chorym dzieciakom w całej Polsce.

Akcja 'Trzymaj sie cieplo!'

Zima to piękny czas. Coraz dłuższe wieczory sprzyjają chwilom spędzanym z bliskimi. Rozmawiamy, odpoczywamy, dzielimy się radością i ciepłem. A w tym roku będziemy także pomagać!

Dzisiaj – w piątek 22 listopada 2013 roku do wszystkich lokali coffeeheaven i COSTA by coffeeheaven w całej Polsce trafi niemal 50 000 uroczych ozdób pierniczkowych! Gwiazdki, choinki i ciasteczkowe ludki – każde za jedyne 1,50zł za sztukę. Dodatkowo, w wybranych kawiarniach na Gości czekać będą wyjątkowe kąciki artystyczne, w których można dać się ponieść wyobraźni i sprawić, by ozdoba pierniczkowa nabrała niepowtarzalnego charakteru. W końcu to idealny prezent dla bliskiej sercu osoby, dla ukochanego, dla przyjaciółki, dla siostry. Dzielmy się radością!

Cały zysk ze sprzedaży ozdób pierniczkowych zostanie przekazany Fundacji „Dr Clown”, która wspiera i rozwesela chore dzieci w szpitalach w całej Polsce. Wolontariusze w kolorowych stronach i z założonymi charakterystycznymi czerwonymi noskami każdego dnia prowadzą terapię śmiechem. Likwidują stres i napięcia spowodowane nietypową i trudną sytuacją chorych dzieci. „Doktorów Clownów” i wolontariuszy jest w tym momencie aż 900! Pomagają w 40 szpitalach, odwiedzając 10 000 małych przyjaciół tygodniowo. Rozdają czerwone noski, które w fantastyczny sposób mobilizują do walki z chorobą.

Zima też może być czarująca i ciepła!

Pierniczki

Portal KobietaMag.pl objął patronatem medialnym do wydarzenie

Pozostali patroni medialni:

SlowLife Food a& Garden, Superstacja, MakeLifeEasier.pl, MakeCookingEasier.pl, Twój Wrocław, Nasze Miasto, naszemiasto.pl, W podróży, Soul Kids, Laif, Cytrynowo.pl, KobietaMag.pl, ZiołowyZakatek.com.pl, MaturaToBzdura.tv, StudentNews.pl, Rock Alone, e!stilo, Cogito.pl, JestKultura.pl, Palce Lizać

Trzymaj się ciepło!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (148 głosów, średnia: 4,76 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. bbo  22 listopada 2013 19:25

    Świetna akcja, mam nadzieję, że wielu osobom uda się pomóc.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany