Trzy powody, dla których warto zacząć kupować kosmetyki przez Internet

Zakupy online cieszą się coraz większą popularnością, jednak wiele kobiet nadal ma pewne opory przed zamawianiem kosmetyków w ten sposób. Warto pamiętać, że ulubiony tusz do rzęs czy też nowy, rewolucyjny szampon ma dokładnie taką samą jakość zarówno w stacjonarnej, jak i internetowej drogerii. Sprawdź, dlaczego następnym razem powinnaś zdecydować się na zakup kosmetyków przez Internet.

kosmetyki przez Internet

Szeroki wybór produktów

Tradycyjne sklepy z kosmetykami są dość mocno ograniczone pod względem powierzchni. Z tego powodu nie mają możliwości udostępnienia swoim klientom tak szerokiego wyboru marek i produktów jak strony oferujące zakupy online. Drogeria internetowa – eKobieca przechowuje dostępne w swojej ofercie kosmetyki w magazynach, które często są nawet kilka razy większe niż przeciętny sklep znanej sieciówki w galerii handlowej.

W ten sposób można znaleźć produkty idealnie dopasowane do potrzeb włosów lub skóry, czyli np. szampon do suchej i wrażliwej skóry głowy lub podkład w rzadko spotykanym odcieniu. Ponadto wiele drogerii online ma w swojej ofercie kosmetyki, które nie są dostępne w sklepach stacjonarnych lub znalezienie ich graniczy z cudem. Dzięki wysyłce bezpośrednio z magazynu bardzo rzadko zdarza się sytuacja, że wybrany produkt jest niedostępny.

Zakupy bez wychodzenia z domu

Sporą zaletą internetowych drogerii jest możliwość zrobienia zakupów podczas podróży, w drodze do pracy czy też nawet z własnego łóżka lub kanapy w salonie. To dość spora oszczędność czasu, który można poświęcić najbliższym lub ulubionym zajęciom. Ponadto odpada konieczność dźwigania ciężkich reklamówek, co może mieć znaczenie zwłaszcza dla młodych mam, seniorów i osób z problemami z kręgosłupem.

Warto również podkreślić, że nie każdy ma w najbliższej okolicy sklep z kosmetykami. Dla mieszkańców wsi, małych miasteczek lub słabo zaludnionych przedmieść zakup ulubionego szamponu może oznaczać czasochłonną wizytę do oddalonej o nawet kilkanaście kilometrów drogerii. Bliskie sąsiedztwo popularnej sieciówki również nie musi wcale oznaczać, że można w niej znaleźć stosowane na co dzień produkty do pielęgnacji.

Atrakcyjne promocje i programy lojalnościowe

Brak konieczności zatrudniania ekspedientek i opłacania czynszu za wynajem powierzchni użytkowych pozwala właścicielom internetowych drogerii na ustalanie konkurencyjnych cen. Ponadto podczas zakupów online można liczyć na bardzo atrakcyjne promocje, zwłaszcza w przypadku zamówienia wielu produktów. Przecenione kosmetyki można kupić w dowolnym momencie i nie trzeba spieszyć się do sklepu, żeby zdążyć przed innymi klientkami.

W drogerii eKobieca funkcjonuje również ciekawy program lojalnościowy – punkty są przyznawane za zakupy i opinie o produktach. Zdobyte punkty można następnie wykorzystać w dowolny sposób w sklepie. To świetny sposób na zaoszczędzenie dodatkowej gotówki na ulubione kosmetyki lub przetestowanie nowego asortymentu. W Internecie można także znaleźć kody rabatowe uprawniające do zniżki.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (126 głosów, średnia: 4,76 z 5)
zapisuję głos...