Trzy pomysły na majówkę

Przed nami cztery dni pięknej pogody, spotkań ze znajomymi i dalekich podróży! Macie już wymyślone wygodne stylówki? Podpowiadamy jak spędzić weekend w mieście wygodnie i stylowo!

Weekend majowy zbliża się wielkimi krokami. Przed nami cztery dni pięknej pogody, spotkań ze znajomymi i dalekich podróży! Macie już wymyślone wygodne stylówki? Podpowiadamy jak spędzić weekend w mieście wygodnie i stylowo!

Stylizacja - grill za miastem

Grill za miastem

Jesli tylko dopisuje pogoda, majówka to najlepszy czas na rozpoczęcie sezonu grillowego. Nie ma nic przyjemniejszego niż wyrwać się za miasto i odpocząć na łonie natury. Jeśli już zdecydujecie się na taki pomysł – koniecznie załóżcie ogrodniczki! Do tego trampki i dodatki w najmodniejszym kolorze sezonu – różu.

Stylizacja - zwiedzanie stolicy

Zwiedzanie stolicy

Cztery dni wolnego to optymalny czas, aby pokusić się na szybkie zwiedzanie np.stolicy. I nie ma znaczenia czy to nasza Warszawa, czy inne europejskie miasto. Na taką eskapadę warto zaopatrzyć się w wygodny a zarazem modny zestaw – szorty, które bez problemu można wykonać samodzielnie w domu łączymy z bawełnianą koszulką, a żeby całości nadać charakteru –  załóż delikatne, pończoszane skarpetki.

Stylizacja - szalona impreza

Szalona impreza

Jeśli weekend w mieście – to na pewno spotkanie ze znajomymi w klubie. Klasykę warto przełamać błękitnym płaszczem i pudrowo różową torebką, do tego rajstopy z rzucającym się w oczy wzorem –   i tak można podbić miasto!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (267 głosów, średnia: 4,53 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. martucha180  1 maja 2014 09:57

  Jak ja kocham ogrodniczki!

  Odpowiedz
 2. lilkawodna  1 maja 2014 10:29

  Trzeci zestaw najładniejszy.

  Odpowiedz
 3. bbo  1 maja 2014 21:14

  Jeśli chodzi o typową majówkę, to tylko i wyłącznie pierwszy zestaw wchodzi w grę.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany