Trzy podstawowe elementy wyprawki dla dziecka

Narodziny dziecka to zawsze wiele emocji. Zwłaszcza, jeśli po raz pierwszy zostajemy rodzicami. Jak ułatwić sobie ten nierzadko wymagający i pełen zmęczenia czas? Warto postawić na dobrej jakości produkty polskiego producenta. Od czego zacząć kompletowanie wyprawki dla malucha? Na to pytanie odpowiadamy w naszym artykule.

Trzy podstawowe elementy wyprawki dla dziecka

www.unsplash.com; Adam Szabo

Wózek

Jednym z podstawowych elementów wyprawki malucha jest z pewnością wózek. Rodzima marka Baby Design produkująca sprzęt i akcesoria dla dzieci ma w swojej ofercie funkcjonalne i bezpieczne wózki dziecięce, dostosowane do różnych potrzeb. Wózek głęboki dla noworodka, spacerówka dla starszego dziecka, czy też wózek wielofunkcyjny, to wszystko znajdziesz w ofercie tego krajowego producenta. Wybierając wózek warto zwrócić uwagę na jego budowę, wagę, rodzaj i wielkość kółek, materiał stelażowy czy też dodatkowe akcesoria, w które wózki są wyposażone. Szeroka oferta sprawia, że z pewnością uda nam się dobrać wózek spełniający nasze indywidulane wymagania. Należy pamiętać, że dobry wózek to przede wszystkim wózek bezpieczny i wygodny dla naszego dziecka, a takimi są z pewnością wózki marki Baby Design.

 

Łóżeczko

Zapewnienie dziecku odpowiednich warunków snu to klucz do zdrowia i szczęścia zarówno naszej pociechy jak i nas samych. Niewygodne i nieprzystosowane do wieku dziecka łóżko potrafi wpłynąć negatywne na sen, a to z kolei przekłada się na codzienne funkcjonowanie i rozwój naszej pociechy. W ofercie Baby Design (https://babyhit.pl/firm-pol-1308137284-Baby-Design.html) znajdziesz łóżeczka dla dzieci wysokiej jakości. Zarówno łóżeczka do użytku domowego jak i turystyczne, gdyż prawidłowy sen poza domem może być dla rodziców dodatkowym wyzwaniem. Na uwagę zasługuje choćby dwupoziomowe łóżko, którego maksymalna waga na wyższym poziomie wynosi 9 kg, a na niższym poziomie do 15 kg. Łóżeczko to sprawdzi się też idealnie w roli kojca. Wyposażone jest przewijak, pałąk z zabawkami, materacyk, i torbę do przenoszenia. Posiada także kółka, dzięki czemu można je bez większego wysiłku transportować między pomieszczeniami.

 

Krzesełko do karmienia

W domu świeżo upieczonych rodziców nie może też zabraknąć krzesełka do karmienia malucha. Przygodę z krzesełkiem do karmienia rozpoczynamy najczęściej w momencie, kiedy maluch opanuje utrzymywanie ciała w pozycji siedzącej. Dzieje się to zazwyczaj przed pierwszymi urodzinami dziecka, nie wcześniej jednak niż w 6 miesiącu życia malucha Wtedy też stajemy przed wyborem odpowiedniego krzesełka z którego naszego dziecko korzystać będzie przez najbliższe lata. W ofercie Baby Design znajdziesz funkcjonalne krzesełka do karmienia spełniające najwyższe standardy i wyposażone w wiele przydanych funkcji. Na przykład krzesełko Lolly z wielostopniową regulacją, która pozwala dopasować krzesełko do potrzeb rosnącego dziecka, czy też przepiękne krzesełko Penne z tapicerką z ekoskóry, posiadające między innymi możliwość rozłożenia oparcia do pozycji leżącej, umożliwiającej odpoczynek lub drzemkę po posiłku.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (28 głosów, średnia: 4,39 z 5)
zapisuję głos...