Trzecie Mistrzostwa Polski w Mikropigmentacji

Trzecie Mistrzostwa Polski w Mikropigmentacji odbędą się 4 lipca we wrocławskim Kosmetycznym Centrum Szkoleniowym CLARENA. Jury, w skład którego wejdzie m.in. światowej sławy specjalistka mikropigmentacji ? Maria Sarmiento, oceniać będzie dobór kształtu ust i brwi, harmonię dopasowanych pigmentów, a także higienę i estetykę pracy uczestników ubiegających się o tytuł mistrza.

ii_mistrzostwa_polski_w_mikropigmentacji

4 lipca w szranki staną najlepsi technicy usług kosmetycznych, kosmetolodzy, mistrzowie kosmetyki, wizażyści, lekarze dermatolodzy, a także lekarze medycyny estetycznej posiadający dokument potwierdzający uprawnienia do wykonywania makijażu permanentnego. Uczestnicy III Mistrzostw Polski w Mikropigmentacji będą mieli za zadanie wykonanie w określonym czasie makijażu permanentnego brwi, oczu i ust. Pracy zawodników przyglądać się będzie jury w składzie Maria Sarmiento ? główny juror, światowej sławy instruktorka mikropigmentacji oraz specjalistki w mikropigmentacji, które na co dzień są instruktorkami w Policealnej Szkole Mikropigmentacji CLARENA: Anna Marcjasz, Agnieszka Prus, Magdalena Bednarczyk.
Podczas mistrzostw oceniane będą: dobór kształtu i korekta brwi, oczu oraz ust modelki, właściwy dobór koloru pigmentów w zależności od typu urody modelki, higiena pracy, precyzja i estetyka makijażu permanentnego oraz wrażenie ogólne efektu pracy. ? Mikropigmentacja staje się już prawdziwą sztuką ? mówi Małgorzata Zdziebko-Zięba, główny specjalista ds. PR, ekspert urody w firmie CLARENA. ? Nie wystarczą już wyćwiczone umiejętności. Od Mistrza Mikropigmentacji wymagamy zmysłu artystycznego, wrażliwości na kolor, poczucia piękna, a także kompleksowego podejścia do urody modelki ? dodaje.
Konkurs CLARENY każdego roku cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Oprócz możliwości otrzymania prestiżowego tytułu Mistrza Mikropigmentacji zawodnicy walczą o atrakcyjne nagrody. Osoba, która zdobędzie tytuł Mistrza, zostanie nagrodzona ekskluzywnym urządzeniem do mikropigmentacji BIMODUL wartym 8500 zł. Wicemistrz otrzyma urządzenie LASER BIOSTYMULUJĄCY. II Wicemistrz wyjdzie z CLARENY z zestawem pigmentów Euro Touch Derma Safe. ? Organizowane przez nas Mistrzostwa to podwójna szansa dla osób zajmujących się mikropigmentacją. Po pierwsze konkurs daje możliwość zdobycia tytułu, który podnosi rangę specjalisty w oczach klientów, a po drugie jest okazją doposażenia swojego gabinetu ? podkreśla Małgorzata Zdziebko-Zięba.

uczestniczki_i_jury_ii_mistrzostw_polski_w_mikropigmenta

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (170 głosów, średnia: 4,68 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. scrabble  31 marca 2015 22:19

    Kiedyś chciałam zrobić makijaż permanentny ale się nie odważyłam, teraz się z tego cieszę, bo „technika” poszła do przodu i taki makijaż wygląda dużo bardziej naturalnie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany